Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » P3-as citológiai eredménnyel...

P3-as citológiai eredménnyel mennyire veszélyes a teherbeesés?

Figyelt kérdés
Ma tudtam meg hogy P3 lett a rákszűrésrm eredménye. Annyira lesokkolt, hogy az orvost el is felejtettem megkérdezni a teherbeeséssel kapcsolatban. Viszont több mint valószínű, hogy terhes vagyok.
2017. szept. 5. 15:18
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Ez engem is érdekelne (bocs az offért) mert nekem is ez az eredményem lett és én is úgy néz ki terhes vagyok (pozitiv tesztem van 4 db is. holnap megyek dokihoz)
2017. szept. 5. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Én rendszeresen járok ellenőrzésre. Februárban P3 volt az eredményem, de mire ez kiderült már terhes voltam. Azóta oda jutottunk hogy P4 CIN3 az eredményem. A 29.hétben vagyok. A szülés utàn meg fognak műteni. Egyenlőre ennyit tudunk. A terhességgel egyébként semmi baj nincs, minden a legnagyobb rendben van. Szóval ezmiatt nem kell aggódni, maximum a kötelező terhesgondozáson kívűl 8 hetente kell ellenőrzésre menni.
2017. szept. 5. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
#2-es vagyok. Amúgy a P3 még nem feltétlenül rossz eredmény. Lehet csak gyulladás is, amire adnak hüvelykúpot. Nálam sajna nem csak erről van szó, de én akkor sem esek kétségbe. Jó kezekben vagyok, az orvosom mindig nyugtat hogy ne aggódjak és ne stresszeljek ezen, mert a babának és magamnak is sokkal többet ártok az idegeskedéssel. A lényeg hogy a babám nagyon szépen fejlődik, és nekem egyenlőre ez a legfontosabb. Aztán majd túl leszünk a műtéten is. Úgyhogy nyugi, a babónak semmilyen hátránya nem származik ebből.
2017. szept. 5. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Nekem junius kozepen vettek le rákszurest de kozbe probálkoztunk a babával már 9 honapja.. mondpm ha baj van csak nem esek most teherbe. Erre dehogynem! Junius 24-én ovuláció. Rá 10 napra pozi teszt... aztan jott az eredmény h p3 a citologia es huvelyflora helyreallítása javallott +3 hónap mulva kontroll.. most 12 hetesen venne a nodoki ujra mintat, de nem akarom. Inkabb szules utan mert majusban veteltem nem szeretnék megint. De azt mondta h terhesseg alatt nem.burjánzik tovább , ha nagy baj lenne a baba se jott volna es egeszséges sem lenne. De minden oke vele es genetikai is jól ment :)

Kaptam azért még 7 napig betadine kúpot aztan gynopholius huvelyflora helyreállító kúpot. De se panaszom se semmi.. azert még aggódok. De remelem nem lesz baj :)

2017. szept. 5. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Ez volt az én kérdésem
2017. szept. 5. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
2017. szept. 5. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
85%
Én P3-al estem teherbe. Terhesség alatt volt kontroll, szintén P3, doki azt mondta, hogy terhesség alatt csak nagyon nagyon indokolt esetben műtenek. Szülés után, 6 hetes kontroll szintén P3. 3 hónap múlva visszarendelt, ismét P3, na ezután már műtöttek. (Mikor terhes voltam, orvos nyugtatott, hogy ne aggódjak nem lesz semmi gond, el sem tudnám képzelni hányan vannak hasonló problémával)
2017. szept. 5. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

Lett egy p3 eredményem, azután majdnem közvetlen pozi tesztem lett(2hónapon belül).

Vett kenetet újra 6 hetesen, már p2 volt! :)

2017. szept. 5. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat! Igazán megnyugtattatok! Mindenkinek j egészséget kívánok 😊
2017. szept. 6. 07:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!