Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ovulációs teszt kérdés! Ha...

Ovulációs teszt kérdés! Ha teszteltem minden nap a hónapban és egyszer sem volt pozitív az lh teszt akkor nem is volt peteérés?

Figyelt kérdés
Elég elkeserítő a dolog,minden nap teszteltem,mindjárt megjön és egy értékelhető tesztem se volt.Úgy volt hogy láttam a második csíkot de úgy kellatt kibogarászni olyan halvány volt és nem is erősödött csak eltűnt a kövi alkalomra.Ha a kövi hónap is ilyen lesz menjek orvoshoz,igaz?
2017. szept. 7. 14:43
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Van akinek egyszeruen csak nem valik be.

Miota probalkoztok?

Én mielott dokihiz mennek hogorbet vezetnek LH teszt melle. Drukkorol

2017. szept. 7. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Első hónap hogy tesztelek lh-val.Hőgörbét sajnos nem tudok vezetni a kicsi miatt,nem alszom egyhuzamban eleget hozzá és pláne nem mozdulatlanul,ahhoz meg asszem az kell,szóval pontatlan lenne a mérés
2017. szept. 7. 14:59
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Akkor probald meg egy ciklusban az lh tesztet bar en mar kovetkezo ciklusban elmennek kozep idoben dokihiz egy uhra semmit se veszitesz :)
2017. szept. 7. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Én szerettem ovu tesztelni, 2x próbáltam, mind 2x terhes maradtam. Én vateráról vettem, szerintem megbízható. Szerintem nem volt ovud ha nem mutatta ki.
2017. szept. 7. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Nos lehet hogy nem volt pozitív ovulációs tesztem de tegnap szép pozitív volt a terhességi tesztem :-D ilyenkor mi van?
2017. szept. 25. 04:35
 6/7 anonim ***** válasza:
Akkor szerintem az tortenhetett, hogy mar terhes vagy/voltal , ezert nem mutatott semmit az LH teszt. Gratulalok!
2017. szept. 26. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Köszi 😊

Hát kizárt hogy terhes voltam mert előtte védekeztünk és csak ebben a hónapban kezdtünk el próbálkozni. És mensitől minden nap teszteltem :-D nagyon érdekes. Mindenesetre örülök hogy sikerült így is

2017. szept. 27. 13:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!