Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Melyek voltak nálatok a méhen...

Melyek voltak nálatok a méhen kívüli terhesség jelei/tünetei?

Figyelt kérdés
2 hónapja volt egy műtétem, miómát távolítottak el a méhem külső faláról és egyben megcsinálták az átjárhatóságit is. Azt mondták, a petevezetékek nem átjárhatóak. Ennek fényében tegnap pozitívat teszteltem, másfél hónappal a műtét + átjárhatósági után. Csakhogy most rettegek, hogy az állapotom miatt nehogy méhen kívüli legyen. Szerdára kaptam időpontot, de szerintem addig idegbeteg leszek. Vérzés egyelőre nincs, menstruáció jellegű fájdalom előfordul.

2017. szept. 8. 13:39
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
pozitív teszt és vérzés volt az első jel
2017. szept. 8. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Zaccos-barnás pecsételő vérzés, végbélfájdalom minden székeléskor, néha enyhe görcsök. Amikor szétrepedt a petevezetőm, akkor olyan fájdalmam volt, mintha kést szúrtak volna belém és fél órán keresztül forgatták volna.
2017. szept. 8. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ. És ezek a tünetek mikor jelentkeztek?
2017. szept. 8. 14:16
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
5+4 héten
2017. szept. 8. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Nalam semmi jel nem volt. 8.heten eros fajdalom nagy wc nel. De abba azt hiztem belehalok. Akkor repedt a petevezetom....
2017. szept. 8. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Jel az nem nagyon van.

Tunet : ajulas a fajdalomtol.

2017. szept. 8. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:

Tünet sajnos nálam sem volt.

Rendesen megjött, ugyanakkor, ugyanolyan erősen és ugyanannyi ideig.

Viszont én LH tesztet használok, hogy biztosan tudjuk mikor van a peteérés, és abban a bizonyos hónapban már a 10. napon nagyon erős pozitív LH tesztem lett.

Mivel olvastam, hogy az LH teszt jóstesztként is működhet, ezért egyből gyanút fogtam, és csináltam egy terhességi tesztet... pozitív.

Másnap el is mentem orvoshoz, és 1 hét leforgása alatt sikerült kideríteni, hogy terhes vagyok, fejlődik a magzat, de a jobb petevezetékemben van.

Így hát megműtöttek a 6 hetesen + 4 naposan.

Viszont, hogy konkrét tüneteket is mondjak 6 hetesen már erőteljesen szurkált a hasam, 1-2 nap múlva pedig véreztem is egy kicsit, és belázasodtam.

Ekkor az ügyeletről hazaküldött az orvos, hogy majd akkor menjek be ha ömlik belőlem a vér, meg ő amúgy is lát egy petezsákot... De ez egy másik történet.

Most már jól vagyok, csak egy petevezetékkel kevesebb. Viszont azóta is lelkesen LH tesztelek, mert ha másnap legalább arra jó, hogy időben kiderüljön a méhenkívüli terhesség. (persze erre a HCG is jó)

2017. okt. 10. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!