Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Nőgyógyászati vizsgálattól...

Nőgyógyászati vizsgálattól teherbe lehet esni?

Figyelt kérdés
Nem troll kérdés és nem is tizenéves hülye gyerek vagyok, én is röhögni szoktam az ehhez hasonló kérdéseken, de most nagyon megijedtem. Azt mondták, hogy amikor megfogant a baba az június 15-én lehetett. Ma találtam egy papírt amin látom, hogy a rákszűrésem napja is akkor volt. Az volt az utolsó vizsgálatom annál a doktornál, mert utána kirúgták az SZTK-ból. Első kérdésem, attól, hogy valószínűleg 15-én fogant ez csak körülbelüli érték, nem? Lehet 14,16,17 is. Lehetetlen a nőgyógyászati vizsgálaton teherbe esni ugye és észrevettem volna ha az orvos spermával keni be a műszert, nem? Valamint az ijedségtől nem emlékszem, de rákszűrésnél alig nyúlnak be valamennyire. Megválaszoltam a saját kérdésem? Biztos, hogy a férjemtől vagyok terhes?
2017. szept. 9. 20:36
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
100%
Dugtal a dokival? Akkor igen.
2017. szept. 9. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
100%
Hat jo, hogy fekszem... Tuti, felnott no ilyet nem kerdez. Ha igen, akkor az IQ-ja kb. 20...
2017. szept. 9. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
100%
Nézd, könnyen elképzelhető, hogy egy ördögi terv részese vagy, miszerint a doki a saját utódaival akarja benépesíteni a földet és ehhez a nála rákszűrésen megjelenő nőket használja fel úgy, hogy spermával bekent műszert helyez beléjük a vizsgálat során, így teherbe ejtve őket. Bármikor megesik az ilyesmi. És tök nagy szerencséje van hogy épp nőgyógyásznak ment, mert pl.szemorvosként sokkal feltünőbb lenne az egész.
2017. szept. 9. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
93%

Volt valami ilyen novella, hogy a nödoki így ejtette teherbe a nőket, vagy ilyesmi.

Tk. ha nem lenne teljesen abszurd ötlet, akkor egyébként lehetséges, biztosan nem veszed észre ha belemártja a spermába az eszközt, amivel vizsgál.

2017. szept. 9. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
77%
Tényleg léteznek ilyen buta emberek? Mindig elképedek, már nevetni se tudok ezeken.
2017. szept. 10. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
100%
A spermiumok elélnek napokig is akár. Tehat ha az nap nem is voltál egyutt a FÉRJEDDEL csak előtte meg utána, akkor egyszeruen a spermiumok várakoztak a petesejt megérett 14.én és teherbe estél. Ennyi... ha egy éve porbalkoztok ezt már tudhatnád
2017. szept. 10. 06:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
26%

Vannak nagyon kretén és rosszakaratú emberek.

Én még emlékszem arra a gyroszos sztorira, h az egyik srcác beleverte az öntetbe. Ilyen alapon bárki ráverheti a műszerre is, szóval a mai világban, ahol tele van aberálttal sose lehet tudni.

De kétlem, hogy ez történt volna természtesen, miért rugták ki?

2017. szept. 10. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
100%

Elkepzelem amint a doki raveri a pinoszkopra majd felhelyezi, hogy kukucskalhasson. 😩

Masik amit el tudok kepzelni, hogy elaltatott es meghagott, maskepp nemigen lehetsz tole teres!😖

Ezen a kerdesen mar nevetni sem lehet, komolyan!!

Az emberi butasag hatartalan...🤔😳

2017. szept. 10. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!