Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Nem lesz gond abból hogy...

Nem lesz gond abból hogy teherbe estem?

Figyelt kérdés

P3 lett a rákszűrésem eredménye HPV gyanúval. Kaptam gyógyszereket hátha csak gyulladás áll a háttérben. Menszesz után kellene visszamennem újabb rákszűrésre és HPV mintavételre tipizálás miatt. Viszont nem jött meg. A teszt pozitív. Első fogamzásgátló mentes hónapom, megszakítással "védekeztünk". Lehet bármi gond? Nagyon meg vagyok ijedve.

Nem gondoltam, hogy rögtön teherbe esek.


2017. szept. 10. 07:52
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Orvosilag nem tudom. Tapasztalatot tudok írni, bar nem a sajátom. Kolleganomnek volt igy. Neki, nagyon nehezen viselte a.szervezete a terhességet, 32.hetre szült surgossegi csaszarral. Utána tobb alkalommal meg kellett műteni a méhszáját. Mindenki jol van. (baba-mama) szerintem ha jársz orvoshoz becsulettel, akkor tudni fogjak ezt a helyzetet kezelni.
2017. szept. 10. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Jól tudják kezelni, ha szükséges, akár terhesen is tudják műteni.
2017. szept. 10. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
83%
Pont pár napja volt kérdés. Oda is leírtam hogy februárba lett p3 az eredményem, aztán mire kiderült már pozitív tesztem is volt. Most 29 hetes vagyok, rendszeresen járok vizsgálatokra. Sajnos az eredményem romlott, P4CIN3 szóval szülés után műtenek, ez már biztos. Viszont a terhességem teljesen egészséges. A babàm szépen fejlődik, az orvosom pedig odafigyel a dolgokra. Eleinte én is aggódtam, de az orvosom azt mondta hogy ne szresszeljek, se a babának se magamnak nem teszek jót azzal ha kattogok. Ha megszületik a baba akkor rendbetesznek és kész. Szerintem kövesd az orvos utasításait, és biztosan minden rendben lesz veletek. Boldog babavárást. 😊
2017. szept. 10. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Jól írtad idézőjelben

Mert ez nem védekezés

2017. szept. 10. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Megkérdezhetem hogy ilyenkor mit csinálnak műtétnél?
2017. szept. 10. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Általában p3-nál egy kúp alakú kimetszést végeznek a méhszájon (konizáció).
2017. szept. 10. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Nekem is volt egy p3 eredményem hpv gyanúval. Utána pedig még a következő kenetvétel előtt pozi tesztem.

6 hetes-en újra levette a kenetet, és már p2 volt. :)

2017. szept. 11. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Utolsó vagyok. Azt kihagytam, hogy 3 hónap telt el a két kenetvétel között.
2017. szept. 11. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat! Megnyugtatóak. Már azt hittem el kellesz vetetni a babát vagy ilyenek 😢😢😢
2017. szept. 11. 17:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!