Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Nem lesz baba? Vagy van még...

Nem lesz baba? Vagy van még esély rá?

Figyelt kérdés

A naptára szept. 11-re írta a peteérést, de 8-án volt, mert éreztem.

4-én voltunk együtt védekezés nélkül, illetve 8-án, 10-én és 11-én.

Esélyes bármelyik?

A negyedikei vagy a nyolcadikai?


Anno 6 napot vártak a petére.


Nem szoktam hőmérőzni de a múlt hónapban késett (akkor még megszakítással voltunk együtt) és akkor csináltam, de nem ugyanabban az időpontban mégis folyamatosan fent volt. Kémiai terhességem volt.


Ma viszont nincs fent, akkor ne is várjam a beágyazódást hétvégén?


2017. szept. 12. 08:18
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Nem mindig akkor van , amikor az ember érzi. Én már elotte 2 nappal ereztem , uh alapjan derult ki h kesobb volt mindig mint en éreztem. 17. Napon nem a 14.napon :)

A homerozesnek semmi értelme , ha így méregeted , akkor főleg!

2017. szept. 12. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Ugyan azt tudom írni amit az első. Nekem is 1 nappal elöbb kezdődött a fájdalom, de a hő alapján csak másnap repedt meg a tüszőm. Szóval nem feltétlen akkor van tüszőrepedés amikor fáj. És nekem a hőgörbém alapjàn a 9.dpo-n lett nagyon halvány pozitív. 29+3hkm
2017. szept. 12. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
1# vagyok hőt nezve nekem is 9.dpon lett pozitiv a teszt
2017. szept. 12. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Na erre nem gondoltam, illetve ilyenről nem hallottam.


Ettől függetlenül szerintetek összejöhet?


Lehet hogy csak a beágyazódás után megy feljebb a hő?


Vagy már tuti nem lesz baba?

2017. szept. 12. 13:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!