Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Van értelme teherbeesés előtt...

Van értelme teherbeesés előtt fogyózni?

Figyelt kérdés

Mondjuk 1-2 évig komolyabban edzeni, diétàzni a tervezett teherbeesés előtt?

Van rà esély, hogy akkor terhessèg alatt is kevésbé lesz amorf az ember?

Vagy erre nincs kihatással?


2017. szept. 13. 12:59
 1/8 anonim ***** válasza:
50%
Amorf agyhoz amorf test dukál.
2017. szept. 13. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Van.
2017. szept. 13. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
90%
Kövér vagy ? Akkor igen.
2017. szept. 13. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Ha túlsúlyos vagy akkor igen, le kell(ene) fogyni. Az egészséges életmódra meg terhesség alatt is oda lehet figyelni. Nekem 180ch-t kell tartanom és nem mindegy miből viszem be ezt a mennyiségű szénhidrátot.
2017. szept. 13. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Nem vagyok túlsúlyos, jelenleg a normàl tartomànyba esik a súlyom, viszont hízékonyabb vagyok az àtlagnàl (rosszabb anyagcsere)


Köszi a vàlaszokat

2017. szept. 13. 13:28
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Egészségesen táplálkozni és mozogni mindig van értelme. Aki pedig így él nem lesz se dagadt, se amorf.
2017. szept. 13. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Hát ha nem vagy túlsúlyos, nem érdemes fogyózni, nehezítheti a teherbeesést, utána meg hiánybetegséget okozhat. Inkább étkezz egészségesen. Az meg jó, ha tornázol, kocogsz vagy biciklivel jársz, de lehet, ellenkező hatást érsz el, ha pont most akarsz élsportolót akarsz magadból faragni pár hónap alatt.

Terhesen meg majd ugyanígy folytathatod és akkor nem leszel "amorf" - kivéve, ha mondjuk végig kell feküdnöd az egészet vagy marhára vizesedsz. De az is lehet, hogy majd sokat hánysz és máris nem kell diétáznod. Szóval az esetleges önhibádon kívüli amorfságot is be kell vállalnod.

2017. szept. 13. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Sajnos erre nincs recept. Én 66 kg-val estem teherbe (176cm vagyok), egészségesen táplálkozom évek óta, sportolok is, mégis 20 kg-t híztam a terhességem alatt, amit alig bírtam leadni utána, a szoptatás alatt 0-át sikerült, majd kínkeservesen 1 év alatt a szoptatás befejeztéhez képest a többit. Pedig nem zabáltam a terhesség alatt sem, és a szoptatás alatt is normálisan ettem, 180 ch-t. Nekem biztosan hormonális oka is volt. A lényeg, hogy terhességről lévén szó, ahol teljesen felborul a normál hormonháztartás, sajnos bármi előfordulhat.
2017. szept. 13. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!