Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Milyen állagú általában a...

Milyen állagú általában a hüvelyváladék menses előtt pár nappal, ha az ember teherbe esett? És milyen színű?

Figyelt kérdés
Tudom, hogy egyénenként változó, ezért minél több tapasztalatot írtok le, annál jobb, mert átlátom milyen lehet kábé. És sok volt a mennyisége?
2008. okt. 20. 20:23
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Nekem mensikor vizesebb állagú volt,átlátszó,teherbeeséskor fehér krémes,és több.Hasonló,mint peteéréskor.
2008. okt. 20. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Nekem amolyan krémszerű és sok, néha éreztem mikor folyt, pedig nem hiszem h. fertőzés lenne, nem szoktam irrigálni, nem túl rég pedig jóddal is irrigáltam. 13-14.napon voltunk együtt. Ebben a hónapban nem csináltam ovulációs tesztet, de valószínűleg akkor volt a PÉ, mert eleg nedves voltam alapból. Bocs a részletekért. Szerinted van remény?
2008. okt. 20. 20:52
 3/13 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem van remény!!Mikor kéne megjöjjön??

Nekem is sokszor folyt,azt hittem,hogy megjött.Még most is van,de már nem olyan "vészes".Irrigálni nem szabad,ha viszket vagy ilyesmi akkor adnak rá kúpot.

SZORÍTOK NEKED!!

2008. okt. 20. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Szia!Nekem ugyan olyan mint neked!Mikor Nem kell megjonnie:)!
2008. okt. 20. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
Nekem ugyanolyan volt mint nektek, fehér, krémes, de 5 napos késéssel megjött, pedig még előtte nap is krémes , fehér volt és a reggeli hőm is magas. De nekem nem volt sok, csak nagyon minimális. Tudom, hogy nem jó hír, ne hari! Viszont a második babócámnál meg végig megvolt ez a fehér nyúlós folyás, néha sok is, szóval még bármi lehet. Remélem babásak vagytok. Szorítok hogy ti szerencsésebek legyetek, mint én voltam ebben a hónapban!
2008. okt. 20. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
74%
Nekem is krémes és fehér a hüvelyváladékom, és remélem baba van a dologban, ahogyan nektek is.
2008. okt. 20. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
Na lànyok akkor szoritsunk egymàsnak!:)
2008. okt. 20. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Wow, köszi a válaszokat, azért szívesen olvasnék még több tapasztalatot. Tehát nekem vasárnap nem kellene megjönnie, a 28.napon. Az előző ciklus pl. csak 26 nap volt, de általában 27-29nap szokott lenni, nagyon max. 30, ettől sohasem több. Kíváncsi vagyok mi lesz. Majd reggel visszaolvasok, addig írjatok még! És drukk mindenkinek, aki babára vágyik. Ja, mi még sajnos nem költöztünk össze, és ebben a hónapban csak egyszer voltunk együtt pé-kor egész pontosan. Szóval majd tudom napra pontosan, mikor jött össze, ha az vagyok.
2008. okt. 20. 22:22
 9/13 anonim ***** válasza:
100%

Ha tesztelsz írj,hogy mi lett!!

Vigyázz magadra!! (1.)

2008. okt. 20. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Elozo valaszolonak: Majd csak vasarnap reggel fogok leghamarabb tesztelni, legkesobb hetfon, ha nem jon meg. Mar napok ota van ez a mensiszeru erzes, nem fajdalom es nem is allando. Hol van, hol nincs, hol picit jobban erzem, de van mikor kevesbe. De ez a sok folyas neha az agyamra megy. Tegnap is mikor nem itthon voltam, ugy szaladtam el a wc-re, h. megnezzem ugyan mi a csuda folyik, lehet megjott stb..., de nem ,csak ez a feheres valami volt. Kivancsi vagyok osszejott-e, ha nem, akkor majd a kovetkezo honapban. Ti is irjatok, hogy mikor teszteltek es milyen lesz az eredmeny. En is megirom majd, igerem. :)
2008. okt. 21. 09:51
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!