Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Művi meddővététel után lett...

Művi meddővététel után lett valaki terhes?

Figyelt kérdés

Nemsokára a 3. babámat fogom szülni. Úgy döntöttünk a férjemmel, hogy kérjük a művi meddővétételt, hiszen azért az egy elég megbízható fogamzásgátlás.

Mégis hallottam a kórházban rémtörténeteket, hogy valaki így is teherbe esett, amivel elkötnek, az is felszívódhat, feloldódhat, szóval nagy dilemmában vagyok, hogy akkor csináltassam-e, vagy sem. Hiszen akkor nyilván már nem védekeznénk másképp, de azt sem szeretném, ha pár év múlva ismét várandós lennék... Kinek mi a tapasztalata ezzel kapcsolatban? Köszönöm.



2017. szept. 15. 08:22
 1/6 anonim válasza:
83%
Igen én ismerek olyat aki terhes lett. Persze nagyon kicsi rá az esély valami 0,1-2 lehet.
2017. szept. 15. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
64%
Te is es parod is csinaltasd meg az eljarast akkor szinte lehetetlen lesz ..:)
2017. szept. 15. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
69%
Biza ige, ez se 100%-os,de ezt el is fogják mondani és a papíron is rajta lesz amit majd alá kell írnod,hogy biza becsúszhat a baba. Elég hosszú ez a folyamat ,szóval minél előbb indulj neki mert hónapok
2017. szept. 15. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm.
2017. szept. 15. 11:11
 5/6 anonim ***** válasza:
51%

Nem sok nőt ismerek, akinek volt, de olyat egyet se, aki terhes lett mellette.

Én is megcsináltattam (3. gyerek, császármetszés alatt, fel is ajánlotta a doki, úgyhogy nekem ingyen volt.)

Azért döntöttünk így, mert biztosan nem akarunk többet, és ennél biztosabb fogamzásgátló módszer nincs. Ráadásul nincs semmilyen mellékhatása.

2017. szept. 15. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Csak a pontosítás végett, ennek az eljárásnak csak a népies neve elkötés, valójában a petevezetékek lézeres átégetése.
2020. jan. 17. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!