Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Miért mutat minden teszt...

Miért mutat minden teszt negatívat, mikor terhes vagyok?

Figyelt kérdés
Sziasztok. Nálatok volt olyan, hogy a negatív tesztek ellenére babát vártatok? Én most voltam dokinál, és látta a petezsakot, meg nem gratulált, de vissza rendelt. Minden tesztem negatív lett, sokat csináltam, mert nem éreztem jól magam, meg mintha tudtam volna hogy ott van. :) Viszont semmilyen tünetem nem volt. Fél ment a lázam és fájt a fejem, a házi orvos utalt be a nőgyógyászatra. Tehát volt valakinek hasonló? Ez miért lehet? Volt valaki hasonló helyzetben? Köszi a válaszokat. :)

2017. szept. 15. 08:40
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
85%
Csináltass vérből egy HCG tesztet. Még aznap megvan az eredmény! :)
2017. szept. 15. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
55%
Szia , ha babás vagy es tenyleg nem mutatja ki a teszt az nagyon-nagyon súlyos anyagcsere zavarra utalhat , ami sulyosbodik idovel. Szval amint lehet vizsgáltasd ki magad. Nagyon komoly dolog! Nem szabad legyinteni
2017. szept. 15. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
79%

Nekem is volt ilyen.

Késett a menszeszem 1 hetet, teszteltem - lett, vártam még egy hetet teszteltem - lett.

Elmentem másnap orvoshoz, akkor látott petezsákot, visszahívott 1 hét múlva még mindig csak petezsák.Vártunk még egy hetet, uhangon még mindig csak petezsák és nem volt nagyobb.

Csak petezsákik jutott a fejlődésben és a vér sem mutatott terhességet.

Egészségügyi kaparást végeztek :(

2017. szept. 15. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
85%
Nagyon ritka, hogy valakinek nem választódik ki a HCG a vizetében, de lehetséges. Csináltass vértesztet, az 100%, csodálkozom, hogy nem küldött el a doki.
2017. szept. 15. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
Kedves harmadik. Hát nagyon elszomorítottál, és sajnálom h neked nem maradt meg. Azt hiszem keresek egy magán orvost akik itt vannak közelben nem épp humánusak. :(
2017. szept. 15. 09:40
 6/15 anonim ***** válasza:

Nálam ezek voltak:


1. látott petezsákot, majd hamarosan benne a kis embriócskakezdeményt is


2. gratulált a doki és visszarendelt következő uH-ra


3. nemvárt előtt nem sokkal kezdett halványan látszódni a két csík rápisilős teszten, addig az összes tesztem negatív volt...


4....de már negatív tesztek ellenére is voltak terhességi tüneteim: mellfájdalom, petefészek-szurkálások, kellemetlen alhasi diszkomfortérzés


5. Nem volt lázam, nem fájt a fejem

2017. szept. 15. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
Én a lázat csak azért írtam, mert azzal mentem el az orvoshoz, aki gyanította a terhességet. Ezek szerint talán nincs baj ugye?
2017. szept. 15. 10:09
 8/15 anonim ***** válasza:
54%
Szia. Az Én negativ terhessegi tesztem ma mar iskolás nagylány 🤗
2017. szept. 15. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
Szia. Az összes negatív volt? Nem volt semmi probléma? Csak vizeletben nem mutatta a HCG-t vagy nem volt olyan nagy mennyiségben jelen? Mesélnél róla?
2017. szept. 15. 10:33
 10/15 anonim ***** válasza:
63%
Nekem is van egy 23 éves negatív teszt. Bár lehet abba az időbe nem voltak ilyen jó minőségű tesztek . De kettőt is csináltam pár hét eltéréssel.Mivel eleggé össze vissza jött meg már 3 honapos volt minimum.Barátnőmnek ugyanez a fajta azonnal kimutatta. Második terhességem viszont kimutatta de az más fajta volt.
2017. szept. 15. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!