Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lehetséges, hogy kb.1 hete...

Lehetséges, hogy kb.1 hete vagyok terhes (remélem) és hányingerem van, szédülök, megjön érzésem van?

Figyelt kérdés
2008. okt. 20. 21:27
 1/7 anonim ***** válasza:
Mikor kellene megjönnie?
2008. okt. 20. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
A hányinger az 5-6.héttől van,ha van,nem törvényszerű.
2008. okt. 20. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Igen, lehet. Én 5,5 hetes vagyok, tehát kb 3,5 hete foggant (rövidebbek voltak a ciklusaim) és kb 2 hete émelygek, szédülök és fáj a fejem.

Van, hogy elöbb jönnek a tünetek.

2008. okt. 20. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Hasonló cipőben járok...... Holnap lesz 10 napja, hogy volt az akció peteéréskor és vasárnapra nem várom a mensit. De már pár napja szokott lenni néha hol picit erősebb, hol gyengébb mindjárt megjön érzés, meg sok lett a folyásom, nem mindig, de néha beindul. A cicijeim picit érzékenyek, de ezt is hol jobban érzem, hol kevésbé. Vasárnap fogok először tesztelni. Szerintetek nagy az esély a teherbeesésre PÉ-kor?
2008. okt. 20. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Megjönnie majd nov. 4-5-6-án kellene, hogy megjöjjön.Tehát van még idő...De remélem nem fog :)
2008. okt. 21. 07:30
 6/7 A kérdező kommentje:
4. válaszoló KÉRLEK írd meg, hogy mi lett a teszt eredménye, ha már meg van!!! KÖSZI!
2008. okt. 21. 07:58
 7/7 anonim ***** válasza:
Szerintem koraiak lennének a tünetek, de ez nem jelenti azt, hogy nincs baba...azért várd ki a mensidet és ha nem jön meg, akkor csinálj tesztet! Az már tutibb lesz!
2008. okt. 21. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!