Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 3 napja késik,2-3 nappal...

3 napja késik,2-3 nappal azelőtt, mielőtt meg kellett volna jönnie nagyon erős görcseim voltak, de ennek ellenére sem jött meg. Csináltam tesztet, alig látható csík van rajta, erősödhet még? Vagy annak már sötétebbnek kéne lennie?

Figyelt kérdés
2017. szept. 17. 15:20
 1/5 anonim ***** válasza:
Ha halvány, de pozitív, az pozitív és nem feltétlenül kell erősebbnek lennie. Ugyanis nem biztos, hogy túl érzékeny tesztet használtál, illetve ilyenkor az sem mindegy, hogy mennyire koncentrált a vizelet. Tehát nem kell full erős csíknak lennie.
2017. szept. 17. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
A halvány pozi is pozi :) Gratulálok :)
2017. szept. 17. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen! :* viszont kicsit hihetetlen, szóval egyet még tuti csinálok, ami érzékenyebb :)
2017. szept. 17. 15:46
 4/5 Tinaaa19 válasza:
Sziasztok! Teljesen tanácstalan vagyok kérlek segítsetek. 😔 nekem 10 napot késet a mestruációm csináltam tesztet és halványan pozitív lett... aminek örültem nagyon! Viszont egy ici picit görcsőltem nem sokáig majd egy kis barna folt volt aztán másnap halvány rózsaszín.. már 4 napja ez megy. Ez mi lehet ??? Nem görcsölök és háj a derekem nagyon.pisilni is sokat pisilek.. szerintetek most ágyazódott be ?? Lehetek terhes ?
2017. szept. 17. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Természetesen lehetsz terhes, szerintem holnap az legyen az első dolgod, hogy dokihoz mész.sztk-ban fogadnak azonnal ha sürgős eset van.már pedig a te eseted az, ha tényleg van baba és vérezgetsz.ez nem játék!
2017. szept. 17. 18:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!