Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lehetek terhes ha peetingeltünk?

Lehetek terhes ha peetingeltünk?

Figyelt kérdés
Eléggé paranoiás vagyok ilyen téren és életemben először peetingeltünk (még szűz vagyok) össze is ért a nemiszervünk pàrszor de nem tette be és el sem ment. Az előváladék tartalmazhat ondósejtet illetve az ujjával is bevihette, igaz? Van okom aggódni?
2017. szept. 17. 18:42
 1/7 anonim ***** válasza:
Nem lehetsz. És petting-nek írják.
2017. szept. 17. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Hatos ikrekkel.

Minek pettingel az, akinek nincs esze?

Nem,pettingtől még senki nem esett teherbe,és nem, nem leszel úgy terhes ha elovaladekos ujjal megujjaz.

2017. szept. 17. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Utolsó, miért is ne lehetne terhes ha előváladékos ujjal ujjazzák?
2017. szept. 17. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
3 te komolyan hallottál már olyat, hogy valaki ujjazástól lett terhes? Elvileg persze, ha belegondol az ember, akkor bejuthat így a sperma, de a gyakorlatban nem volt még olyan nő, aki igy teherbe esett volna.
2017. szept. 17. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Előváladékból még akkor is kevés az esély a terhességre,hogyha a srác berakta neki. (Mondjuk így is több,mintha az ujjával vitte volna be)
2017. szept. 17. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, tudom hogy nem kellene pettingelnie annak akinek nincs agya, de abban a pillanatban úgy tűnt hogy nem lehet belőle baj. Aztán kezdtem gondolkodni hogy mi van ha mégis.
2017. szept. 18. 10:22
 7/7 anonim ***** válasza:
Máskor okosan. És mindig védekezzetek, ha nem akartok gyereket.
2017. szept. 18. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!