Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lett mar valaki negatív teszt...

Lett mar valaki negatív teszt ellenére terhes?

Figyelt kérdés

2 hét eltelt az utolsó alkalom óta, illetve már kèt napja késett, amikor végül elkezdett barnázni. De mivel 2 nap alatt se kezdődött el a vérzés, így össz-vissz 4 nap utàn reggel (amikor elvileg már pontosnak kéne lennie) csinàltam egy megbízható tesztet, ami negatív lett.

Azonban tovàbbra sincs vér, csak barnàzás.

Van, hogy nehezen jön meg, olyankor szoktam bevenni vérhigító hatású gyógyszert. Most azonban attól se jött meg.

Viszont az orrom màr kétszer vérzett, több gyógyszert bevenni emiatt nem merek.


Lehet ez stressztől?

Amikor is elkezdett barnàzni, már már pánikroham szerű stressz rohamaim voltak, hogy mi van, ha nem vàllt majd vérre, mi van, ha nem segít a gyógyszer, és sajnos igazam lett.

Azóta még stresszesebb vagyok.


Mihez kezdjek?

Még egy teszt? Vagy orvos? Vagy várjak?


Védekeztünk, nem volt gond amiatt


2017. szept. 16. 11:58
 1/1 anonim ***** válasza:

Ha vedekeztetek mitől lennél terhes?

20 negatív tesztem van és terhes vagyok UH is megerősítette. De én tudtam, akartuk. Peteérés napján védekezés nélkül szexeltünk. Te tuti nem vagy terhes ha védekeztetek.

2017. szept. 16. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!