Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Vajon lehet ez terhesség?

Vajon lehet ez terhesség?

Figyelt kérdés

Nem akarom bemesélni magamnak a jeleket mert nem akarok pofáraesést de kíváncsi vagyok, hogy valaki tapasztalt-e ilyet.


Szeptember 8 körül volt ovulációm, akkor együtt is voltunk a férjemmel. Rá egy hétre elkezdett ilyen tojásfehérje és krémesebb folyásom lenni kb 4 napon keresztül és a színe halvány krémszínű volt. Na nem nagy mennyiségben jött. Aztán valamelyik nap görcsöltem kicsit. Tegnap este nagyon görcsölt a hasam pár percig de olyan hasmenéses görcsnek tűnt, közbe meg nem is kellett menni. Nemrég ébredtem és azóta folyamatosan érzem, hogy görcsölök de nem fáj, elég tompán érzem.

Szerintetek? Péntekre nem várom.


2017. szept. 18. 09:17
 1/8 anonim ***** válasza:
Nem tudok pontosat mondani, nekem mensi kimaradasa elott egy hettel mar pozitiv lett a tesztem ugyanezekkel a tunetekkel. 8hkm :) Drukkolok :)
2017. szept. 18. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 Mackók válasza:
Szia! Hasonló cipőben vagyok. Aug 27-én kezdődött az utolsó mensim. A ciklusaim átlagosan 28 naposak. Elvileg 10-én volt ovulációm, előtte 2,4 és 5 nappal voltunk együtt a párommal (szept 5-6 és 8). 24-én kellene megjönnie, de már pár napja érzek szurkálást, enyhe görcsöket (enyhébb, mint a menstruációs görcsök). Kis barnázás is volt, de nagyon minimális, pár napja. Ma a derekam is elkezdett kicsit fájni, a mellbimbóm pedig mintha égne, elég kellemetlen. Holnap korai tesztelni (A ciklus 24. napja)? Vettem egy Early Predictor nevű tesztet, amely állítólag a nem várt előtt 6 nappal kimutathatja. Reklámfogás lenne? A panaszaim lehetnek “fantomfájdalmak” szerintetek? Már nagyon szeretnénk babát…... Te mikor tesztelsz először? Kivárod a nem vártat?
2017. szept. 18. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

#1 Gratulálok! Boldog babavárást kívánok neked és köszönöm, hogy válaszoltál! 😊😊


#2 Én mindenképpen megvárom a nemvárt napját, sőt talán még pár nappal többet is mert nem mindenkinek mutatja ki rögtön. Hallottam olyat, hogy valakinek kimaradt a menstruációja és csak 1-2 héttel később lett pozitív a teszt, az is csak halványan. Nekem júniusban kimaradt, azt hittem sikerült de sehol semmi, következő hónapban megjött rendesen. Nem szoktam sose nemvárt előtt tesztelni mert szerintem akkor még nagy eséllyel negatív :/ persze azért nyilván nem mindenkinél. Nem ismerem azt a tesztet egyébként. Illetve olvastam, hogy létezik de még sose használtam.

Szerintem a te jeleid jónak bizonyulnak :) elvileg tipikus jelek, de lehet más is. Mindenképpen írd meg kérlek, hogy végül mi van :)

Drukkolok! Mi már 8 hónapja próbálkozunk.

2017. szept. 18. 11:10
 4/8 Mackók válasza:

#1 Én is gratulálok! :) Milyen tesztet használtál?


Hát ki kéne várni, de türelmetlen vagyok. 5 hónapja próbálkozunk, tudom nem nagy idő, de aki már vágyik rá nagyon... Hát pontosan megértitek. Holnap reggel megcsinálom és maximum nem leszek nagyon csalódott ha negatív és megvárom a nem vártat. Mindenképpen jelentkezem. Nagyon szurkolok Neked is, hogy sikerüljön! :)

2017. szept. 18. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Na megcsináltad a tesztet? Mit mutatott? :)

Igeeen... Mikor a második hónapnál jártunk már akkor "türelmetlen" voltam :D

2017. szept. 19. 10:12
 6/8 anonim ***** válasza:
Onedia One Step tesztet hasznaltam :) Nagyon szepen koszonom drukkolok nektek :)
2017. szept. 20. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 Mackók válasza:

Sziasztok! Nekem kedden negatív lett. Vasárnapra nem várom, így mondhatnám, hogy nem keseredtem el. De nem mondom, mert elkeseredtem és már érzem, hogy olyan megjövősen görcsölök, mint rendesen pár nappal előtte. :( Hétfőtől hőmérőzéssel fogom folytatni, hogy a következő hónapban lássam mi újság.

Ti hőmérőztetek?

Kérdező mi újság?

2017. szept. 21. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

#6 Köszi! :)


Mackók, miújság? Megjött, nem jött? Én péntekre nem vártam de még mindig semmi. Nem teszteltem még, nincs is tesztem és ahhoz be kell utazni egy másik városba mert falun élek. Meg igazából nem is merek tesztelni, hiszen látom magam előtt a full negatív tesztet. Szerintem érezném valahogy ha baba lenne. Semmi jel nincs, már azok a görcsök is megszűntek szóval tökéletesen érzem magam ilyen téren. Nekem a júliusi is kimaradt valamiért, ezért félek, hogy most is csak kimarad :(

2017. szept. 24. 09:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!