Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Beágyazódás után mennyi idő...

Beágyazódás után mennyi idő míg ki mutathatja a teszt a terhességet?

Figyelt kérdés
Valószínűleg beágyazódási "vérzésem" volt. 5napja barnás halványan véres jelentkezett a betéten. Ez eltartott jó pár napig, még ma is van kevés barna. Persze nem 100%-os a beágyazódás ténye, de ha mégis az akkor mennyi idő míg kimutatja a teszt ? Azt olvastam 1-2 hét a beágyazódás követően.

2017. szept. 15. 21:35
1 2 3 4 5 6
 1/56 anonim ***** válasza:
23%
A beágyazódás 7-12 nap :)
2017. szept. 15. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/56 A kérdező kommentje:

Tehát elvileg most még akkor elfogadható a NEGATÍV teszt?:) sosem volt ilyenem , ezért gondolom,hogy talán baba lehet a dologban. Volt persze ,hogy ki maradt, de akkor vagy nem volt egyáltalán az x hónapban ,vagy kövi hónapban megjött és a végén volt barnás.

Köszönöm a választ!

2017. szept. 15. 21:42
 3/56 anonim ***** válasza:

Elfogatható, igen!

Némileg pontosat az elmaradt napján tudsz tesztelni, de lehet csak azután pár nap, talán hét!

Légy türelmes ;))

Drukkolok

2017. szept. 15. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/56 A kérdező kommentje:

A mensimnek holnaphoz 2 hete kellett volna megjönnie. És ugye nagyjából 5-6 nappal ezelőtt tapasztaltam ezt a barnás halvány vérrel járó "dolgot". A vér halványan 1 napig volt, kétszeres alkalommal, a bugyin és egyszer a wc papíron törlés közben halványan.

Voltam már terhes, van egy kisfiam. Aki szintén úgy fogant,hogy 11.28.-án volt utoljára vérzésem ő mégis január 4.-én fogant:) Szóval nem tudom ,hogy most ismét terhes lennék vagy csak a hormonok "szórakoznak"?! Az orvos csak jövő héten fogad .

2017. szept. 15. 21:58
 5/56 anonim ***** válasza:

Elvileg 7.dpon mar elkezdodhet a beagyazodas max 10.napon

Mert a beagyazodas 7-10.dpoig tart kb

En igy tudom , nekem a 9.dpon lett pozitiv a teszt

2017. szept. 16. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/56 anonim ***** válasza:

9.dp-on?

Olyan korán kimutatja már a teszt?

Gratulálok :)

2017. szept. 16. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/56 anonim ***** válasza:
Hő és LH teszt szerint igen 9.dpon voltam. Clostis hónap :)
2017. szept. 16. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/56 A kérdező kommentje:
Hőt még nem mértem, a tesztel még várok kicsi így akkor:) talán tényleg baba van a dologban .. reménykedünk:)
2017. szept. 16. 10:44
 9/56 anonim ***** válasza:

Én furának tartottam a hét közepi mensis görcsöt szen 23-án kellene megjönnie és a hasnyilalást is, viszont szom.vas. vagy hét. felé lenne az esedékes beágyazódás ideje!

Lehetséges esetleg, h mensi előtti aktus után nem lökődött ki a petesejt és korai peteérésem lenne?

2017. szept. 16. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/56 A kérdező kommentje:
Szerintem bármi lehetséges, de jó messze van még a 23.-a :/ babát terveztek?
2017. szept. 16. 14:13
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!