Terhes lehetek?

Figyelt kérdés
Párommal babát szeretnénk, most először nem védekeztünk (mindig óvszert használtunk, gyógyszert sosem szedtem) az aktus végén belém élvezet ahogy az megvan írva a nagy könyvbe.. rá pár napra (kb 3-4) barna folyás jelent meg oda lent. olvastam is meg tudom is hogy az akár a beágyazodás is lehet de az a 5-7nap után jelen meg.. semmi jelet nem vettem magamon észre még 2hét a következő menszeszemig. egy teszten túl vagyunk az negatív lett de azt mondták hogy az korai volt.. Nagyon szeretnénk azt a picurt..ugy hogy bármilyen építő jellegű választ nagyon megköszönnénk! :)

2017. szept. 18. 22:06
 1/3 anonim ***** válasza:

Ha még két hét múlva menstruálsz, akkor most volt az ovuláció.

Legyetek együtt kb kétnaponta, akkor több esély van a babára, mint egy aktusból.

2017. szept. 18. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ráérsz akkor tesztelni, ha késik. Ilyenkor nagyon lelkes az ember, ez természetes, de ennyire ne kattanj rá a témára, meg fogsz ôrülni, ha csak hónapok múlva jön össze esetleg a baba. Ami egyébként szintén normâlis, szóval ne aggódj, ha úgy alakul. Ovuláció környékén 2naponta legyetek együtt. Hajrá nektek!
2017. szept. 18. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokak, és a biztatást!:) egyenlőre még nem sikerült, de igyekszünk! :)
2017. okt. 4. 21:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!