Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lehetséges beágyazódás?...

Lehetséges beágyazódás? Bővebben lent.

Figyelt kérdés

Sziasztok! A ciklusom viszonylag normális 29-31 nap között van. Elméletileg 16-án volt ovum (nem teszteltem most,de legutóbb igen és akkor is a ciklus ezen részén volt).

11-én, 12-én és 15-én együtt voltunk a férjemmel.

16-án elkezdődött ilyen barnázásos vmi (nem túl erősen), és ez 3 napig tartott.

Lehetséges,hogy beágyazódás volt? Hisz még csak most lett volna ovu?

Valaki tapasztalt már ilyet?

Lett baba belőle?

(Mi már nagyon szeretnénk babát).

Köszönöm ha válaszoltok! :)



2017. szept. 19. 21:56
 1/10 anonim ***** válasza:
Szia! Én úgy tudom, hogy minimum 7-9 nap a beágyazódás, azaz kb. 23-25-e körül lesz majd nálad. A barnázás biztosan nem ettől volt. Néha a szexuális együttlét is okozhat enyhe barnázást, lehet, hogy ez történt. Nekem 15-én volt a peteérésem, én is ezen napok körülre számolom a beágyazódást. Nekem az első terhességemnél a teszt már 4 nappal előtte pozitív lett, igaz 10-es erősségűvel teszteltem. Szerintem, ha nagyon izgulsz, szerezz be egy 10-es erősségű tesztet, és jövő hét szerda-csütörtök körül tesztelj, előbb semmiképpen nem érdemes. De azt azért kalkuláld be, hogy lehet, hogy még ilyen korán nem fogja kimutatni az érzékeny teszt sem, de ha nem vagy nagyon csalódós típus, talán egy próbát megér.
2017. szept. 19. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

Köszönöm.

És vajon lehetett egy spontán ovu kicsit hamarabb? Erre tudok gondolni még.

Vagy ha nem,akkor ez a barnazas mitől lehetett? Nekem mensi előtt nem szokott ilyen lenni.

2017. szept. 19. 22:52
 3/10 anonim ***** válasza:
Az is lehet, de a beágyazódásos vérzésről azt hallottam, hogy csak max. 1 napig tart. Esetleg tesztelj egyet 3-4 nap múlva, ha spontán ovulációd volt és most van a beágyazódás, akkor elvileg pár nap múlva már lennie kell hcg-nek a vizeletedben.
2017. szept. 19. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Lehet, hogy középidős (ovulációs) vérzésed volt.

De akár szex közben is sérülhetett a hüvelyed.

Beágyazódási vérzés nem szokott ilyen sokáig tartani és legalább egy héttel van ovu után.

2017. szept. 20. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Nálam ugyan ez volt. Mostanra viszonylag érzek egy kis változást a testemben.:) még nem teszteltem mert a valószínűleg levő beágyazódás óta most fog eltelni a bizonyos 1 hét miután lehet tesztelni. Nekem sem fordult elő mensi előtt sosem barnázás. Sem pedig szeretkezés után nem szokott barnám lenni. Szóval elég furcsa volt. Van aki azt mondta van esély,hogy ez beágyazódás, van aki azt mondja nem hiszi, valami más volt. Igazából minden ember más, ki tudja kinek hogyan "mutatkozik" meg. Reméljük a legjobbakat ,hogy sikerült a baba! Teszteltél már ?:)
2017. szept. 20. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat. :)


Kedves utolsó, nekem sem v sosem még ilyen...ezért is vagyok bizonytalan...

Még nem teszteltem, szombatra gondoltam, egy próbát teszek :)

Csudijó lenne,ha baba lenne!!!

Neked is drukkolok,írj majd ha teszteltél!

2017. szept. 20. 17:07
 7/10 anonim ***** válasza:
Hát nagyon kiváncsi vagyok, drukkolok, majd írj :)!
2017. szept. 20. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Ha elvileg 16-án volt ovud és akkor volt a barnázás az sajnos nem lehet beágyazódás, mert a 2 között minimum 5-7 napnak kell eltelnie. Viszont elő szokott fordulni peteérésnél kis vérzés, valószínüleg az volt:).
2017. szept. 21. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

Sziasztok!

Ma kíváncsiságból csináltam egy tesztet, negatív lett.

(Gondoltam teszek egy próbát, ha már zavar van a rendszerben, hátha...)

2017. szept. 23. 18:50
 10/10 anonim válasza:
Mi történt veled azóta kérdező? Csináltál még tesztet?
2017. okt. 1. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!