Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Örs vezér téri sztk-ban...

Örs vezér téri sztk-ban milyen minőségű az ultrahang?

Figyelt kérdés

Sziasztok ! Csütörtökön megyek dokihoz, mert pozitiv lett a terhességi tesztem. És eléggé izgulok, mert volt már méhenkívüli terhességem, csütörtökön leszek 4 hetes és 6 napos utolsó vérzés szerint.


Vajon fog látni valamit ?

Milyen ott az ultrahang milyen minőségű ?


Nagyon jó lenne ha meg tudna nyugtatni, legalább annyit hogy jó helyen kezd alakulni valami. Még ha csak egy petezsákot lát MÉHEN BELÜL!!! , már annak is örülnék miNT MAJOM A FARKÁNAK !!!


És csak azért megyek ilyen korán mert

rettegek attól hogy megint esetleg át kell élnem azt amit akkor annak idején!


válaszokat előre is köszönöm



2016. júl. 4. 12:04
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
Nem tudok sok jót írni sajnos. Nekem ultrahanggal ott egy 4 centis cisztát nem vettek észre. Nem tudom, hogy a gép vagy az orvos volt a hibás, bár én inkabb az orvosra gyanakszom...
2016. júl. 4. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:

Szia! Mostani terhességemnél 5+2 hetesen voltam először. Petezsák látszott, 2 hét múlva hívott vissza kontroll uh-ra.

Azt mindenképpen látnia kell, hogy méhen belüli, vagy kívüli terhességről van-e szó.

1-es, ki nem vette észre a cisztát, melyik orvosnál voltál?

2016. júl. 4. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat :)

Tényleg csak arról van szó, hogy megnyugodjak, rettegek ettől. Nyilván nem fog látni embriót, sem hallani szívhangot, de hatalmas megnyugvás lenne, ha látna legalább egy petezsákot vagy valami arra utaló dolgocskát.


1-es: 4 CM-ES cisztát nem vett észre ? uhhh !!! az azért akkora, hogy ott valószínűleg a doki volt a hibás, melyiknél voltál ???


2-es, köszönöm a válaszod ! valószínűleg az a 2-3 nap igen sokat számít . Talán szerencsém lesz !!!

2016. júl. 4. 14:19
 4/18 anonim ***** válasza:
Dr. Hajdú Gábornál voltam. Hetekig kezelt petefészekgyulladással, én könyörögtem ki, hogy csináljon UH-t, de azt mondta, hogy minden rendben, nincs ciszta, gyulladás van, szedjek be még egy adag antibiotikumot. Ezután mentem el egy magándokihoz, ott egyből látszott az óriási ciszta. De végül nem lett semmi baj, felszívódott. De a dokihoz visszamentem, és elmondtam neki, hogy feleslegesen szedette velem azt a sok gyógyszert, meg hogy el kellett mennem külön orvoshoz és ultrahangra, stb, mennyi kellemetlenség és pénz volt. Erre megkérdezte, hogy mennyi pénz. Én megmondtam, erre elővette a pénztárcáját és kifizette... Ez kb. 3 éve lehetett, azóta nem voltam abban a rendelőben.
2016. júl. 4. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
Remélem jó dokihoz kerülsz! Szerintem ilyenkor simán látni petezsákot, de ha nem, felritkulást, és abból is látni már, hogy jó helyen van. Drukkolok! :)
2016. júl. 4. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
2-es vagyok. Hajdúhoz járok terhesgondozásra, de nagyon bánom .Tolnay doktort véletlenül ismertem meg, nagyon szimpatikus, nagyon rendes, nagyon aranyos, most már őt választanám. Alapos, és mindent elmagyaráz. Szerintem ha van lehetőséged, hozzá kérj időpontot.
2016. júl. 4. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
Hű, 6-os nem irigyellek. :( Még mindig kiabál a Hajdú? Engem az mindig nagyon zavart. És már nem tudsz orvost váltani? Hol fogsz szülni, kinél?
2016. júl. 4. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:

2-es, 6-os vagyok. Velem nem kiabált még sosem (akkor tuti nem mennék hozzá többet), de alapból nagyon hangos. Előző terhességemnél sokan ajánlották, azért kezdtem hozzá járni. Akkor nem volt semmi gondom, így nem is tűnt fel, hogy semmi nem érdekli. A mostani terhességemnél viszont akadtak gondok, de nagyon nem foglalkozik semmivel, kérdéseimre nem válaszol normálisan, lerázó stílusa van, semmi ne érdekeljen.

38+2 hetes vagyok már, így már szinte mindegy, szülni az Uzsokiban fogok, ügyeletesnél. Viszont 6 hetes vizsgálatra nem hozzá fogok menni, és utána se többet.

2016. júl. 5. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 A kérdező kommentje:

Sziasztok !


Köszönöm a választ mindenkinek !

A Hajdúnál még sosem voltam, de a hangját már hallottam a váróban, nagyon idegesítő hogy ennyire hangos.


Remélem minden rendben lesz és tényleg lát már majd felritkulást .

És a Tolnayhoz megyek egyébként, mert ő nála már jártam, és tényleg nagyon nagyon emberi !!! :)


Megírom majd hogy mi volt a dokinál :) Remélem jó hírekkel szolgálhatok majd !


Köszönöm a válaszokat,

2016. júl. 5. 09:14
 10/18 anonim ***** válasza:
Szorítunk! Minden rendben lesz! És írj mindenképp! :)
2016. júl. 5. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!