Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ma nem kellett megjönnie, és...

Ma nem kellett megjönnie, és nem is tette, bár hosszú még a nap. Krémes és bőséges a váladék, a melleim nagyon elkezdtek feszülni, hányingerem lett a cigifüsttől és a kávétól is. Lehet hogy babás vagyok?

Figyelt kérdés
2008. okt. 21. 09:51
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Milyen gyakran voltatok egyutt? Gondolom a PE idejet kihasznaltatok. Barmi lehetseges, lehet, hogy az vagy. Altalaban a szagerzekenyseg, hanyinger, esetleg hanyas a 4.hettol kezdodoen jelentkezik leghamarabb, szoval ez is lehet terhessegtol, meg nem is. Nekem anno csak kb. a 6.hettol jelentkezett a hanyinger, szagerzekenyseg, de akkor aztan nem csak a cigifust zavart (kavezni nem szoktam, az sosincs itthon) ,hanem a kocsiban az illatosito, majdnem elhanytam magam tole, meg ha elmentem egy nagyobb kuka/kontener mellett, vagy valaki nagyon erosen befujta magat parfummel. Valamint epp szurkoztak az egyik epulet tetejet a buszmegallo mellett. Na akkor majdnem odahanytam a buszmegalloba. :D :D :D Szoval figyeld meg, hogy egyeb erosebb szagokra is erzekeny vagy-e. Gondolom ez is a hormonszinttel fugg ossze, minel tobb a HCG a verben, annal erosebbbek ezek a tunetek. :)


A boseges huvelyvaladek szerintem jo jel, nekem is ez van, remelem osszejott. :) A tesztelessel szerintem inkabb varjal meg holnap reggelig a bizti kedveert, mert ha esetleg megjon ma, akkor nem pazaroltal el egy tesztet, de ha nem jon meg, akkor holnap mar elvileg tutira kimutatna. :) Szurkolok!

2008. okt. 21. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Kihasználtuk a PÉt:)

Ami a szagérzékenységet illeti, a saját parfümömtől is rosszul lettem, mielőtt használtam volna, csak a kupakját vettem le...


Köszönöm a válaszod, nagyon várom a holnap reggelt:)

2008. okt. 21. 10:04
 3/3 A kérdező kommentje:
Babázunk:)4hetes a manócskám:) alig várom a 6-7. hetet, hogy az uhn is látszódjon:)
2008. okt. 22. 08:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!