Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Túlsúlyosnak számítok szerinte...

Túlsúlyosnak számítok szerintetek? Akadályozhatja ez a teherbeesést? (lent)

Figyelt kérdés

178 cm/100 kg vagyok most,és négy hónapja próbálkozunk a második babával.Elsővel 93-ról indultam,szülés után visszatértem a kiinduló súlyhoz,de nálam a szoptatás alatti fogyás,inkább szopi alatti hízás lett.... így most tartok 100 kg-nál,de voltam már több is az elmúlt hónapokban... A ciklusaim rendszeresek,szinte napra pontosak,kb.31 naposak.Régen sportoltam sokat,szóval inkább "húsos" vagyok,mint zsíros.Első szülés miatt a hasam,és a derekam maradt meg,de nem érzem magam ducinak.Kicsi miatt mozgott mindennap,séta,játék,stb.,de vhogy mégsem jön össze a kistesó.

A kérdésem,h véleményetek szerint én elhízott lehetek?És ezért nem jön a babó?

Köszi a válaszokat.


2010. máj. 27. 19:38
 1/5 anonim ***** válasza:
Semmi baj. Valóban a 178/100 az így magasnak minősül, de te egy viszonylag sportos nő vagy, nem hinném, hogy emiatt nem jön a baba. Ráadásul 4 hónap nem idő, nem kellene ennyit foglalkoznod vele :) Jönni fog az hidd el nekem :):) Szurkolok nagyon :):)
2010. máj. 27. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen,de tényleg nem kellene görcsölnöm.Reggel megetetem a kisfiamat,és már ugrok is a netre olvasgatni,praktikákat,ötleteket keresgélve... Most is itt ülök,és olvasgatok,kicsi alszik,elfoglalom magam,de ideje lenne leállni... Nehéz nem rágondolni...
2010. máj. 27. 20:04
 3/5 anonim ***** válasza:

Szerintem 4 hónap nem sok, és ha az első is összejött 93 kg súllyal, akkor szerintem a 100 kg sem lesz gond. Ha meg továbbra sem jön össze, akkor biztosan javasol majd valamit a dokid, hogy esetleg mit tehetsz.

Ne izgulj, biztosan össze fog jönni hamarosan a dolog.

HAJRÁ-HAJRÁ:)) Küldök egy kis pozitív energiát!:)))

2010. máj. 27. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Szia az első terhességemet 98 kg kezdtem, a másodiknál 102 kg.
2010. máj. 28. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

09:11-es,és mennyivel mentél szülni?Sokat szedtél fel?Mennyi vagy most?

20:13-as,nagyon köszönöm a pozitív energiákat.. remélem sikerülni fog hamarosan... :)

2010. máj. 28. 14:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!