Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Szombatra kellet volna megjojj...

Szombatra kellet volna megjojjon de nem jelentkezett aznap csináltam egy tesztet nagyon halvány pozitív forgatva látszik de rózsaszín lehet H babás vagyok?

Figyelt kérdés
Ma is csináltam egy tesztet picit erősebb de 3. Napja késik de még mindig nem olyan erős szerintetek lehet baba vagy inkább méhen kívüli azért nem erősödik a csík? Semmi durva tünet csak mell érzékenység és émelygés szagoktol és néha nagyon enyhe görcs mint mikor megjön de tényleg olyan gyenge és hamar el is múlik.
2017. szept. 25. 14:49
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:

Ez nem halvány.

Tökéletessen szabad szemmel látható a 2. Csík

Gratukálok

2017. szept. 25. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:

Ez pozitív :)

Gratulálok :) ha meg nyugtat akkor ismételj és erősödni is fog :)

2017. szept. 25. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
Gratulálok ez bizony pozitív. Az erőség sok mindentől függ. Tesztek érzékenységétől. Két egyforma erősségű teszt sem ugyan olyan érzékeny. Függ mikor fogant a baba.
2017. szept. 25. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
Hasonló cipőben járok. Vasárnapra nem vártam. Azóta többször teszteltem több félét. Tök halványak. De szerintem nem kell aggódni. Erősödik majd. Gratulálok
2017. szept. 25. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 A kérdező kommentje:
Aranyosak vagytok a képet kicsit sötétített mert fotón nem látszott rendesen de szabad szemmel látszik a halvány rozsaszin csík. Jovoheten elmegyek dokihoz remélem lát majd babát. Igaza volt pont egy hete voltam rakszuresen de akkor azt mondta a doki nem lát terhesegre utaló jelet csak 11mm mehnyalkahartyat. Remélem tényleg johelyen ott lesz a baba
2017. szept. 26. 08:28
 16/16 A kérdező kommentje:
Sajnos most megjött reggel csináltam tesztet xepilt majdnem teljesen -lett áttétek lehet H méhen kívüli terhes vagyok vagy így H megjött már nem valószínű.Tnap a vedononel megkérdeztem H mi lehet ilyen esetben ha napok teltek el mennyi kimaradását óta és nem erősödik a teszt azt mondta sztem méhen kívüli baba. Most kicsit felek H ugye ha csinálok tesztet mikor elmúlt a mensi és az negatív akkor tuti nem lehetek méhen kívüli terhes.
2017. szept. 26. 13:11
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!