Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Van eselye, hogy terhes vagyok?

Van eselye, hogy terhes vagyok?

Figyelt kérdés
Parom es en nem akarunk tervezni gorcsosen,es a fejunkben csak egy-ket ev mulva lenne gyerekunk,de megbeszeltuk 1eve,hogy abbahagyom a fogamzasgatlot,megszakitassal vedekezunk,ha osszejon elobb akkor meg orulunk... :) Nekem fel evig semmi menstruaciom nem volt gyogyszer utan(voltam dokinal stb) aztan elozo honapban vegre megjott.Elozo heten 3szor egyutt voltunk,es mar 3napja kesik(ami azert nem biztos h terhes vagyok,hiszen ujra be kell allnia a szervezetnek,hogy 6honap utan ujra megjott)...A kerdesem,hogy lehetek terhes?Mikor vegyek tesztet? Elozo heten 3szor voltunk egyutt,es 3napja kesik ugye.Koszonom! :)

2017. okt. 1. 01:23
 1/3 anonim ***** válasza:
Lehetsz terhes, de nem sok esélye van, ha,kimarad a menstruációd, akkor csinálj tesztet, vagy aktus után 14 nappal.
2017. okt. 1. 01:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Rendben.... en azert remelem... :)
2017. okt. 1. 02:08
 3/3 anonim ***** válasza:
Lett baba?
2019. jan. 12. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!