Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 2nap múlva kell megjonnie....

2nap múlva kell megjonnie. Ilyenkor már kimutatja a teszt ha terhes vagyok?

Figyelt kérdés
2terhesegem is volt már de sajnos mindkettőt elvesztettem :( nagyon szeretnék babát és én hülye minimum 2 tesztet veszek 1honap alatt. Ma úgy gondoltam csinálok tesztet de érdemes? Semelyik terhessegemnel nem voltak tüneteim csak hogy feszült a mellem. Most pedig nem tudok rajta feküdni úgy fáj. 3 napja 37.2 a hőmérsékleten reggel este mindig. Remélem terhes vagyok :)
2017. okt. 2. 09:30
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Ha ovu óta eltelt 11-12 nap akkor valószínűleg kimutatná már! Drukkolok! :)
2017. okt. 2. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:

Elhiszem, hogy nagyon izgulsz, de érdemes még 2 napot várni, ha 2 csíkos is lenne most a teszted, azzal nem sokra mész még, mert valószínű nagyon halvány lenne és nem egyértelmű.

Amúgy is reggeli első vizeletből érdemes tesztelni, tehát ma már nem.

2017. okt. 2. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Én megvárnám a holnap reggelt.
2017. okt. 2. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Pont 12 napja volt ovu. Köszönöm a gyors válaszokat. Még nem ettem és nem ittam így a vizeletben meg jó nem?
2017. okt. 2. 09:44
 5/13 anonim ***** válasza:
Ha nem voltál még ma pisilni akkor igen. Ha voltál akkor már nem. De próbáld meg. Nekem a lányomat 10.dpon du mutatta a teszt. Nem egy szemkiveros volt de látni lehetett szépen. Ha még csinálod tedd fel a képet léccí. Érdekel 🤗
2017. okt. 2. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Aranyosak vagytok :) remélem mutat meg úgyis csak halvány csíkot de remélem ott lesz :) hogy kell képet felrakni ide?
2017. okt. 2. 09:52
 7/13 anonim ***** válasza:
Kephost.com
2017. okt. 2. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
1 csík. Már csak abban bízom hogy 2 nap múlva nem jön meg. :'(
2017. okt. 2. 10:25
 9/13 anonim ***** válasza:

Vagy www.kepfeltoltes.eu

Drukk!

2017. okt. 2. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Oh most látom. Sajnálom.
2017. okt. 2. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!