Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Peteérés környékén nagyon...

Peteérés környékén nagyon erős alhasi szúrós görcs?

Figyelt kérdés

Eddig sosem volt ilyen. Épp ezért nem is tudom mire vélni.

Olyan szintű szúrós görcs, hogy reggel már fel kellett kelnem mert fekve nem bírtam ki.

Eleve szombat-vasárnapra számoltam, hogy pé lesz, de tegnap este kezdődött ez a görcs.

Jelezhet ez peteérést? Mindamellett tojásfehérjés folyásom nincs :(

Eddig abból vettem észre ha PÉ-m volt h a folyás megváltozott (este csinálok ovu tesztet).(ha egyáltalán volt pé, mert elég rendszertelen - kivizsgálás alatt vagyok de ez mellékes:) )

Csak kiváncsi vagyok, hogy tapasztalatok?

(ebben a hónapban barátcserjét szedek és méhpempőt, változhatott ezek miatt?)


2017. okt. 3. 08:05
 1/2 anonim válasza:
Nekem szokott ilyen lenni.. egyik oldalon, de nem tart sokaig. Volt már barnazasom es gyenge vérzésem is 1-2orat ovulációkor... de szerintem azért ha tovább tart érdemes felkeresni egy nőgyógyászt.
2017. okt. 10. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

2 napig tartott és szinte egyik óráról másikra múlt el.

Hétfőn kiderül mi volt :)

2017. okt. 11. 14:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!