Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Erős görcs és meglepően...

Erős görcs és meglepően gyenge vérzés. Lehet terhesség?

Figyelt kérdés

Arról lenne szó ,hogy a menstruaciom első napján rendkívül erős (eddig még nem tapasztalt) görcs kapott el. Ez közel 3 órán keresztül tartott. Ezalatt semmire nem voltam képes csak kuprogni,remegni és a végén már sírni. Nem sokon múlt a hányás is, de szerencsére odáig nem jutottam el. Ezek után "megjött" viszont nekem minden alkalommal az első 2 nap a legdurvább ilyen téren. Nagyon erősen szokott meglenni. Szinte ki sem tudok mozdulni otthonról. Most pedig folyton szaladok a mosdóba ,hogy már biztosan foltos lesz a nadrágom is és szinte semmi. Van persze de a szokásoshoz képest rendkívül csekély.

Érdemes orvoshoz fordulni ?



2017. szept. 30. 12:33
 1/1 anonim ***** válasza:

Nem kell orvoshoz fordulnod. A terhesség sem valószínű vérzés és erős görcsök mellett.

Ez csak egy ilyen ciklus- a vérzés erőssége változhat ciklusonként.

2017. szept. 30. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!