Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Szerintetek nem korai 20évesen...

Szerintetek nem korai 20évesen babát vállalni?

Figyelt kérdés

2017. okt. 3. 17:47
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
56%
De.
2017. okt. 3. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
78%
20 évesen szültem, így nekem nem volt az. de másnak meg lehet hogy az lenne. de amíg mások véleménye érdekel addig igen, korai. valaki még 30 évesen se érzi rá készen magát.
2017. okt. 3. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
50%
De. Se diploma, ledolgozott idő se túl sok, félretett pénz vagy saját lakás se jellemző. Plusz én hiába voltam szerelmes örülök hogy nem az akkori párommal vállaltam babát.
2017. okt. 3. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
75%

En 20 evesen estem teherbe.Igaz nem tervezett baba volt, de akkor mar 4 eve voltunk egyutt a parommal.Ha van biztos anyagi hatter es harmonikus biztos alapokon allo parkapcsolatod, akkor nem.Most 4 evvel kesobb a masodik babankat varjuk, februarban erkezik:)

Semmit nem csinalnek maskent, imadom a lanyomat es nagyon orulok, hogy igy alakult es ilyen fiatalon lettem anyuka.

2017. okt. 3. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:
73%
Nem, ha várják a babát. Akkor már azért nem egy tini szervezetéről beszélünk.
2017. okt. 3. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:
40%
Ha megvan a legalább egy év ledolgozott munkaidőd, stabil, fix munkahelyed van komoly, több éves párkapcsolatod, neki munkája, megtakarításotok, és legalább albérletben éltek, akkor nem korai.
2017. okt. 3. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 A kérdező kommentje:

Van ház, jol kersunk mindketten es nagyon jo a kapcsolatunk a parommal

A ledolgozott ido nalam meg valoban keves

:/

2017. okt. 3. 18:00
 8/27 anonim ***** válasza:
62%

Attól függ.

Én 21 évesen szültem, nem terveztem, de nem bánom. Előtte dolgoztam, így szerencsére mindent meg tudok neki adni, nem gyesen vagyok.

Egy ismerősöm egyszerre szült velem, ő 19 évesen szült. Ők tervezték. Hát nem akarok csúnyát írni, de neki nagyon korai volt. Tipikusan a "gyerek nevel gyereket"..

Semmi türelme hozzá, egész nap ordít vele, ha nem akkor a gyerek mesét néz pár hónapos kora óta...

2017. okt. 3. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:
54%
Ha minden adott hozzá akkor nem korai. De ehhez mindent a seggetek alá kell tolni a szülőknek, vagy valamelyiktől bűnöző..mert tisztességes munkából 20 évesen nem, hogy minden megvan, hanem még albérletre se nagyon futja a 90%nak.
2017. okt. 3. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:
66%
Az a gond, hogy ezt így, hogy mennyire lesz türelmes, jó anya, nem láthatja előre az ember, max kalkulálhat vele, ha eléggé ismeri saját magát. Van, aki csodás kismama, majd szülés után üvöltöző hárpia anyuka lesz.
2017. okt. 3. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!