Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Cickafark és palástfű teát...

Cickafark és palástfű teát ivott valaki? véleményekre lennék kiváncsi kinek hogy vált be?

Figyelt kérdés
Most kezdtem kb 1hete inni a cickafark teát.Tényleg segíthetnek ezek a teát?
2017. jan. 24. 11:51
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 1/360 anonim ***** válasza:
100%
Cickafarktol cisztasodtam. Palastfu nem hozott eredmenyt/ valtozast.:( van akinek bevalt. Sok sikert!!! :-))
2017. jan. 24. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/360 hanga86 ***** válasza:
100%
Nekem ez az első hónapom,épp erősen figyelek hogy megérezzem az ovumat mert a napokban várható 😀 Átlag 32napos ciklusaim vannak,ma vagyok a 14 napon de ha bevált a cicka,akkor most kell pé-nek lennie.Remélem lerövidíti a ciklust,de majd megírom.
2017. jan. 24. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/360 anonim ***** válasza:
100%
Nekem nem használtak. Teljesen összezavarta a ciklusomat. 6 hónapig használtam vitaminokat, teákat, hőmérőztem, stb. Nem történt semmi. A 7. próbálkozós hónapra elegem lett az egészből és mindent abba hagytam. Abban a hónapban pozitívat teszteltem. Kívánom, hogy mielőbb sikerüljön nektek is. :) 24 hkm
2017. jan. 24. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/360 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek a választ.Nekem is 32naposak a ciklusaim.Ma vagyok a 11.napon.Ovutesztet használok de még negatívot mutat.Lehet abba is hagyom a teát nehogy összezavarja a ciklusomat.Ez a másoduk hónapunk hogy próbákozunk meglátjuk milesz :) Kedves 2.válaszoló várom majd az eredményeket :)
2017. jan. 24. 13:35
 5/360 Kérdésekzöme ***** válasza:
100%

Szia!


Én ittam mind a kettőt. Cickafarkfű teát ovu előtt, palástfű teát ovu után.

Nekem beváltak, vaaaagy is, az ovut szépen hozta ahogy kellett. Legelőször amikor próbálkoztunk akkor nem használtam semmit, második hónapba pedig ovu tesztet használtam, akkor nem volt ovum, a teszt szerint. Aztán a 3.-nál elkezdtem a teát inni és lett is ovum. Azt hiszem a rákövetkező próbálkozásnál éreztem hogy van ovum és a teszt is erős pozitívat mutatott. Utána még talán max 3 hónapig ittam a teát, vagy kettő már nem is tudom. Kaptam a nődokimtól premens tablettát ezért leraktam a teákat, most már kevésbé érzem ha ovum van, de teszteket használok. 10. hónapunk is sikertelen volt baba ügybe. :(

2017. jan. 24. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/360 A kérdező kommentje:
Kedves utolsó válaszoló nagyon sajnálom hoy nemhozott még eredményt semmi.Pároddal minden rendben volt vizsgálatokon?
2017. jan. 24. 15:04
 7/360 A kérdező kommentje:
A férjem Fer 14et szed.2éve voltunk vele is vizsgálaton rendbe van minden vele.Csak biztos ami biztosra megyünk.Van már egy 16hónapos kisfiam neki szeretnénk kistesót.De nála nemittam teákat csak ovu teszteltem.Akkor elsore sikerült ovu tesztel.Előtte 6hónapig nemsikerult.Most is hasznaltam ovu tesztet de nemjott ossze ezért gondoltam teázok hátha segít valamit :)
2017. jan. 24. 15:07
 8/360 Kérdésekzöme ***** válasza:

Párom még nem volt orvosnál. Szeptemberbe mikor voltam nődokinál akkor azt mondta hogy ad még nekünk 3-4 hónapot. Majd a napokba fog időpontot kérni, már nagyon várom hogy túl legyen rajta, ő annyira nem várja a vizsgálatot, de hát valamit valamiért.

Ha neki meg van az eredménye akkor kell vissza mennem a dokimhoz.

2017. jan. 24. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/360 Kérdésekzöme ***** válasza:

Párom is szed vitaminokat, sőőőt gyömbér teákat issza ezerrel. :)

Tavaly kiderült nála hogy glutén, laktóz allergiája van és még amit ő észre vett hogy a cukor sem tesz jót neki, sőőőt rengeteg zöldség és gyümölcs fajta sem. Ezért is iszik, eszik +-ba vitaminokat.

2017. jan. 24. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/360 anonim ***** válasza:
100%

Én a palástfű teát ittam az ovutól, nekem bevàlt.

Előtte másfél évig nem jött a baba, majd egy korai vetélés következett.

Nekem a második teas hónapban sikerült a terhesség.

Azt nem szabad elfelejteni, hogy a teák sem csodaszerek, nem jók mindenre. Nekem nyilván kissé alacsony volt a progi szintem, azért használt. Ha neked nem alacsony, nem fog használni.

A terhesség alatt sem hagytam abba a tea ivast, a 10 hétig folytattam.

34 hkm

2017. jan. 24. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!