Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Nem tudom értékelni a lenti...

Nem tudom értékelni a lenti 21 napi hormon sorom ügye nem léptem a változó korba?

Figyelt kérdés

[link]

Babát szeretnék már 39 vagyok. Köszönöm szépen előre is.


2017. okt. 4. 13:15
1 2
 1/16 A kérdező kommentje:

[link]


Ez a 3 napi hormon sor.az orvos két hét múlva nézi meg addig meg öl a kíváncsiság és az idegesség.

2017. okt. 4. 13:23
 2/16 A kérdező kommentje:
Missed abom volt április végén 10 héten halt meg a babám. És annyira félek soha nem lehet már; (
2017. okt. 4. 13:24
 3/16 anonim ***** válasza:
77%

Ami feltűnt, hogy nincs peteérésed. Nagyon alacsony a progeszteronod!


Illetve az SHBG alacsony, de ehhez sajnos nem értek, nekem nem nézték.


Más eltérést nem láttam, szerintem a többi értéked jó.

2017. okt. 4. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:

Köszönöm.

A progeszteron ből lehet látni hogy nincs ovulàcio? Valamint látszik ebben az eredmény ben hogy klimaxom van?

2017. okt. 4. 13:38
 5/16 anonim ***** válasza:
64%
Peteérésed nincs. Menopauza jelei nem látszanak rajta.
2017. okt. 4. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:

Befolyásolja a missed ab műtét hogy nincs peteérésem?bocsánat hogy ennyit kérdezek de olyan szomorú vagyok. Alig vártam hogy kész legyen a hormon labor erre az orvos elment szavaira.

:(

2017. okt. 4. 15:03
 7/16 A kérdező kommentje:
Szabira.
2017. okt. 4. 15:04
 8/16 anonim ***** válasza:
77%

Igen a progeszteronból látszik.

Szerintem nem a missed ab befolyásolja. Az ennyi időre nem hat ki.

Ha mást nem találnak (pl cukor és inzulin tehelés nem volt) akkor a closti is segít ezen. Azzal lesz peteérésed már az első hónapban és össze is jöhet a baba.

Még nem vagy változó korban, ne aggódj!

2017. okt. 4. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
nem a missed ab az oka ,hanem lehet h kicsit a korod de tuti nem klimax , a doki írhat majd fel clostit és progeszteront
2017. okt. 4. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
100%
Ha jól látom, a 3. napi hormonsorban kevés az ösztradiol (ez az ösztrogén egyik alfaja), ami szintén azt támasztja alá, hogy nincs peteérésed. Ahogyan a többiek is írták, a clomifen (closty) segít majd ezen.
2017. okt. 4. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!