Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ételallergia/intolerancia...

Ételallergia/intolerancia nehezítette nálatok a teherbeesést? Milyen hamar sikerült a baba? Rendesen diétáztatok? Gondolok itt glutén, tej, tojás problémákra.

Figyelt kérdés

2017. szept. 6. 12:32
 1/5 anonim ***** válasza:
Nem nehezítette (tej, glutén). Tartom maximálisan a diétát.
2017. szept. 6. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
35%
Mi köze a táplálék intoleranciának vagy az allergiának a teherbeeséshez? Nem értem a kérdést.
2017. szept. 6. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Köszi 1-es a választ.


Kedves 2-es arra voltam kíváncsi ki mennyire tartja a diétát, mert a kezeletlen intolerancia/allergia egyáltalán nem jó.

Nekem intoleranciám van, tehát ha nem tartom akkor gyakorlatilag gyulladásban van az egész gyomrom, rossz az emésztésem, terhesség alatt ez meg annyira nem jó, de semmilyen gyulladás nem jó ilyenkor. Meg igazából saját tapasztalatra voltam kíváncsi.

2017. szept. 6. 16:01
 4/5 anonim ***** válasza:
Sokszor olvastam arrol h a glutenerzekenyeg okozhat gondokat, foleg ha az illeto nem is tudja h van neki. Vannak esetek amikor a PCOS es egyeb termekenysegi gondok egyertelmuen visszavezethetők a glutenra. A tej esetében nem igazan olvastam ilyenrol, de mivel gyulladasban tarthatja a szervezetet, igy nem kizart.
2017. szept. 7. 05:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Köszi 4-es a hasznos választ. :))

A gliadin mondjuk nekem nem jött ki meg a tönkölybúza se, csak a sima búza. Nem is eszem se tönköly, se semmilyen búzát.

Voltam júliusban endokrinológusnál és vittem a vérvétel eredményeket. Szerencsére PCOS, IR és társai kizárva. :)

2017. szept. 7. 10:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!