Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 9napja késik, csinaltam mar 3...

Szandi0727 kérdése:

9napja késik, csinaltam mar 3 tesztet, sajnos negativak . Szerintetek lehet ebbol baba?

Figyelt kérdés
Sziasztok ! Az osszes tunet stimmel amiket irnak a neten.. megis a teszt negativ :( szerintetek van esely arra hogy terhes vagyok vagy valami mas all a hatterben? Valakinek. Valami hasonlo?
2017. okt. 8. 14:44
 1/5 anonim ***** válasza:
0%

ez 99% azt jelenti hogy lesz gyereked :)

gratulálok :)

2017. okt. 8. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
En is nagyon orulnek neki :) de sajnos a teszteken nem ez mutatkozik:/
2017. okt. 8. 14:57
 3/5 anonim ***** válasza:
Én nem reménykednék benne
2017. okt. 8. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Hát..9nap késés után azért már ha másképp nem is de halványan mindenképpen mutatnia kellene a tesztnek.Ha nem jőn meg továbbra sem,akkor irány a doki.Biztosat csak ő mondhat
2017. okt. 8. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

jajj de bírom, ezt a mindenképp mutatnia kell, meg ennyi nap után... írjátok azt, hogy 98%ban mutatnia kell, de ne azt, hogy mindenképp...


Kérdező. nekem 16 nap késés után lett nagyítóval látható 2. csíkom, utána sem lett erősebb, még a 16. héten sem (akartam eltenni fotót szép erős 2 csíkosról... hát nem sikerült). Nekünk pl. 1,5 héttel később fogant kb. Ha nem használsz ovutesztet (mert ugye akkor biztosra tudhatod, hogy mikor volt ovud), akkor simán előfordulhat, nem olyan ritka ez.

2017. okt. 8. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!