Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mennyi az eselye hogy terhes...

Mennyi az eselye hogy terhes vagyok?

Figyelt kérdés
Augusztus 6.an egyutt voltam egy fiuval futo nyari kaland volt. Megszakitassal szeretkeztunk (tudom nem vedekezesi megoldas) Ezt koveto napokba kellett megjonnie es meg is jott de nem rendesen. Szeptemberbe teljesen kimaradt tesztet is csinaltam ketto negativ lett. Azonban meg most sem jott meg így már nagyon felek.
2017. okt. 8. 21:18
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Nagyjából 50%. Vagy igen vagy nem. Ha esetleg terhes lennél azért remélem az apa nevét tudod.
2017. okt. 8. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:

O kb

De menj el orvoshoz

2017. okt. 8. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Mivel nem védekeztél lehet. De az is lehet hogy jó kis nemi betegséget szedtél össze.
2017. okt. 8. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
18 vagyok nem igen szeretnek meg gyereket.. mire nogyogyaszhoz idopontot kapok valoszinu mar keso is lesz az esetleges abortuszra..
2017. okt. 8. 21:25
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
3 hónapon belül lehet abortuszt csináltatni, én mondjuk megmozdulnék a helyedben, amikor épp tönkremegy az életem, de hát te tudod.
2017. okt. 8. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
79%
Ha nem igen szeretnél gyereket, védekezni kellett volna...az ilyen buta felelőtlen kisgyerekeknek jön össze a gyerek mindig.
2017. okt. 8. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

Ismételj reggeli vizeletből, de mindenképpen mutatnia kellene már.

Egyébként a nemibetegség sem teljesen kizárt sajnos. Írd majd, hogy mi lett az újabb teszt eredmény.

2017. okt. 8. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

Ha ennyire sürget az idő....mindenképpen ide irogass ahelyett hogy tesztet vennél és dokit szereznél...pfff

Menj be az ügyelezre este....hogy görcsölsz és félsz hogy terhes vagy. Megfognak nézni

2017. okt. 8. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Ma veszek mindenkepp megegy tesztet. Holnap reggel megirom az eredmenyt.:/
2017. okt. 9. 04:12
 10/13 anonim ***** válasza:
De meg mindig minek akarsz ide irogatni? Miert nem mesz el egy rohadt orvoshoz... Eletkeptelen
2017. okt. 9. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!