Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Van itt az oldalon 18-20 éves...

Van itt az oldalon 18-20 éves kismama/vagy leendő kismama?

Figyelt kérdés
19 évesek vagyunk és már rajta vagyunk a babaprojecten:) Nagyon szeretnék anya lenni, már megtaláltam életem szerelmét és ő nagyon szeretne gyereket tőlem:)Sokan túl korainak tartják, de mi komolyan nagyon szeretnénk:)
2010. máj. 28. 20:34
1 2 3 4 5 6 7
 1/65 anonim ***** válasza:
82%
Én 18 vagyok és 39 hetes :D
2010. máj. 28. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/65 A kérdező kommentje:
Gratulálok:) Tervezett volt?:) Kislány vagy kisfiú?:)
2010. máj. 28. 20:40
 3/65 anonim ***** válasza:
62%
19 évesen én is azthittem, hogy megtaláltam az igazit, aztán 20 évesen is, 21 évesen is és így tovább...
2010. máj. 28. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/65 anonim ***** válasza:
84%
Hát nem volt tervezett de nem nagyon szerettem volna elvetetni. Kislány lesz amúgy. =)
2010. máj. 28. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/65 anonim ***** válasza:
100%
19 voltam, én is azt hittem ő az igazi, oda volt a gyerekért.Összejött, és mire megszületett lelépett....A gyerekem azóta felnőtt, sose látta.
2010. máj. 28. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/65 anonim ***** válasza:
100%
Te irányítod az életed!Ha úgy érzed hogy készen álltok egy babára akkor biztosan így is van.:)Én 20 évesen terveztem a babát de nem úgy alakultak a dolgok.27 évesen szültem meg a lányomat és azt kell mondjam hogy nem bántam meg hogy anno nem sikerült.Egy baba mindent megváltoztat!!!!
2010. máj. 28. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/65 A kérdező kommentje:
Ő biztos nem lép le:) És főleg Ő akarja:) Persze én is:) És mindenben támogat, azt szeretné ha egy család lennénk:)
2010. máj. 28. 21:03
 8/65 anonim ***** válasza:
100%

Hát figyelj én nem lebeszélni akarlak róla szóval ha tényleg szeretnétek vágjatok bele de gondolj bele hogy egy baba nagy felelősség.Tudom mindenki ezt mondogatja de igazuk van .Én sem hittem el de már rájöttem hogy amikor kiderült hogy én is babát várok mindenki azt mondogatta hogy jól gondoljam át mert fiatal vagyok még ki kell magam élni még tapasztalatokat szerezni az életben.

Nemsoká én is szülni fogok de őszintén nagyon félek...

Most jöttem rá hogy nagyon elhamarkodott volt ez az egész és sok mindenről le kell mondanom.

Az nagyon jó ha ennyire szeret a párod hogy egy gyereket is szeretne tőled de minek ennyire előre sietni?

Élvezzétek még egymás társoságát menjetek el együtt kirándulni és szeressétek egymást.A helyetekben én még várnék ezzel 1-2 évet hiszen annyira nem lehet tudni mit hoz a jövő.

Én így gondolom utólag és nem akarom megmondani hogy mit csináljatok a ti életetek a ti döntésetek csak azért gondolj bele ebbe az egészbe.

17/L

2010. máj. 28. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/65 anonim ***** válasza:
100%

szia!

én is már tini korom óta anya szeretnék lenni. de tudtam, hogy még nem találtam meg az apukáját. aztán egy nyáron a barátnőimmel egy Bajcsis bulin összehaverkodtunk pár sráccal. 19 éves voltam, azóta az egyik srác a vőlegényem és már tudjuk, hogy egymással gondoljuk az életünket és szeretnénk babát. de sajnos még várat magára. sokan mondják, hogy biztos meg van az oka.

Ha nektek összejön, annak is biztos meg van az oka, és nem feltétlenül kell veletek is az történjen, mint másokkal hogy elhagyják őket, meg lelép az apuka meg ilyenek.

sokaknak sikerül az életen át tartó KAPCSOLAT! azért nem a szerelmet írom, mert olyan tényleg nincs, de ha szeretitek egymást és kötődtök egymáshoz, akkor az még igen is szép, teljes élet lehet!

24L

2010. máj. 29. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/65 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat:) Már ugye egy hónapja védekezés nélkül csináljuk, szal. már lehet hogy sikerült:) Ha ebben a hónapban nem sikerült, akkor még egyszer átgondoljuk. Ha meg sikerült, akkor a sors így akarta és szülők leszünk:)
2010. máj. 29. 12:13
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!