Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » A párom már többször belém...

A párom már többször belém élvezett, de nem lettem terhes. Lehet h nem lehet babám vagy csak rossz az időzítés mindíg? 18/L

Figyelt kérdés
Meddő vagyok?
2010. máj. 28. 22:34
1 2
 11/20 A kérdező kommentje:
08:01 és 10:33 köszönöm a jó tanácsokat és megfogadom és utánna olvasok és stb...télleg köszönöm
2010. máj. 29. 11:43
 12/20 anonim ***** válasza:
22%

Nem bántsátok!!! Az iskola hibája!!! Már többször leírtam ezzel kapcsolatos véleményem, de úgy látszik még párszot le is fogom :-), mert mindig jönnek újabb és újabb másikat igazságtalanul lehúrrogók.

Ti bioszórán tanultatok a nők ciklusának pontos működéséről? Én biztosan emlékszem, hogy a női-férfi nemi szervek működésére 1-1 órát szántak!!! Az is inkább csak a szervek bemutatásáról szólt, pontos működésükről nem.

Kedves kérdező, épp ezért valóban neked kell mindennek utánajárni, de nem a te hibád, hogy tájékozatlan vagy, hanem az oktatási rendszeré!

2010. máj. 29. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:

15:26-os

Ezt lehet,hogy iskola válogatja,mert emlékszem,hogy nálunk még általános iskola 6. és 7.osztályában technika óra keretében a lányoknak külön technika órát tartottak.Főztünk,varrtunk,kötöttünk és volt egy külön év,amikor a nemi életről a testünkről tanultunk.Hogy miért menstruálunk,hogy kell védekezni,hogy kell tisztálkodni menstruáció alatt,hogy hogy fejlődik a baba,hogy terhesség alatt milyen ruhákat célszerű viselni,hogy meddig szabad szexuális életet élni terhesség alatt és beszélgetős formában szó volt a házasságról,az esküvő utáni életformáról.Persze még rengeteg mindenről,ez az,ami kb. eszembe jutott példaként.Emlékszem,akkor láttam először élőben óvszert.

Nem vagyok öreg,ez bőven a rendszerváltás után volt.Igaz gimi alatt biosz órán,már nem ezt az oldalát fogtuk meg a dolgoknak,hanem a genetikára fektettük a hangsúlyt pl. a kék szem örökölhetőségének kérdésére,ami valóban kevesebb alkalommal kell,mint a tényleges szexuális felvilágosítás.Ez elég nagy hiba,sokkal többet kellene beszélgetni erről és mindenről,ami a tizenéveseket érdekli!

2010. máj. 29. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
Az iskolának ez már nem feladata. Biológiaórán elhangzik, aminek el kell, legalábbis tankönyv szerint. Abban pedig ilyen alapvető dolgok benne vannak. Egy 18 éves nőnek igenis a hibája, ha ilyeneket nem tud. Bocsánat.
2010. máj. 29. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:

Szerintem a te sulid inkább a kivétel, a többségben nem fektettek(nek?)nagy hangsúlyt az ilyesmire. Én 27 évesen ezen az oldalon ill. egyéb internetes oldalak segítségével értettem meg igazán a női ciklus működését.

Bezzeg az afrikai országok fővárosainak nagy részét most is tudom, azt háromszor megtaníttatták velünk a suliban! :-)

Persze az is fontos, de elég lett volna egyszer, és inkább a peteérés mikéntjét háromszor!

2010. máj. 29. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
Előttem írónak! Biztos, hogy nincsenek benne ilyen alapvető dolgok!!! Legalábbis 10 éve bizony nem volt, mikor én tanultam biológiát! CSak és kizárólag a külső belső nemi szervek működését vettük 1-1 órában, a női ciklus működését nem! (Max. nagyon általánosságban, de ez édes kevés ahhoz, hogy egy nő tisztában legyen mindennel) Viszont az is igaz, hogy interneten utána lehet nézni, ezt is kell tennünk.
2010. máj. 29. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
(Az utolsó két választ én írtam, de szerintem ki lehet következtetni, hogy melyik komment, melyik írásra reagál)
2010. máj. 29. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
100%
Nem akarok senkit megbántani de a kérdező tényleg butuska egy picit.Május eleje óta ..Istenem...én 2 éve...lehet,hogy nem tanítanak meg mindenre a suliban de azt szerintem alapvető tudni,hogy első próbálkozós hónapban nem esünk kétségbe és nem teszünk fel olyan kérdést sem magunknak sem másoknak,hogy nem-e vagyok meddő.Szerintem picit várni kéne még...
2010. máj. 30. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:

Tökmindegy, hogy kinek mit tanítanak az iskolában, a boilógiatankönyvben mindig minden benne van. Ha nincs benne, akkor nem lehet engedélyezni, mint tankönyvet.


Aki 18 évesen, általános iskola és középiskola után nincs tisztában a női nemi szervek és a ciklus működésével, az vagy irgalmatlanul ostoba, vagy egyszerűen lusta utánajárni, ha már a biológiatanár nem magyarázta el kellőképpen a dolgot. Szégyen és gyalázat, hogy még manapság is tömegével élnek szexuális életet a fiatalok mindenféle felvilágosítás nélkül.

2010. máj. 31. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
Nem vagyok irgalmatlanul ostoba :-) Nem tanították és kész, de többször nem írom le, ne aggódjatok. Az is lehet, hogy a kérdező elírt valamit, mert azt írja kérdésében "rossz mindig az időzítés", ez számomra arra utal, hogy már több hónapja próbálkoznak.....
2010. máj. 31. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!