Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mitől függ, hogy hányadik...

Mitől függ, hogy hányadik ciklusnapon kell kezdeni a Duphastont? Mit okozhat ha rossz napon kezdem? Teherbeesés előtti progi-pótlásra.

Figyelt kérdés
Nekem 16. napon kell majd kezdeni. De olvastam hogy vkinek 14 nap. Ciklusaim 27-28 naposak, ezt a doki is tudja. Azért érdekel, mert most 5 napos pecsételés, barnázás után jött csak meg (vetélésem volt ezelőtt), és a doki azt mondta anno hogy a barnát is számoljam. De ez így plusz 5 nap mensi előtt, így nem is tudom mensi volt-e az is már :-( Egyáltalán mi a jelentősége, nagyon bekavarhat ha mégis rossz napon kezdem el emiatt? Sajnos az én dokim telefonon nem lehet elérni, hogy megkérdezzem..
2017. okt. 11. 12:35
 1/9 A kérdező kommentje:
Hőmérőzni, ovut figyelgetni nem szoktam, nem is szeretnék, nagyjából tudom a tünetekből mikor van peteérésem.
2017. okt. 11. 12:37
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
A mensi az első rendes vértől számít. Ha túl korán kezded akkor gátolja a peteérést. Hormonjaid megírod?
2017. okt. 11. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Na ez az, nem tudom hogy érted, a hormonjaimat, gondolom úgy hogy kellett volna vizsgálat, de anélkül írta fel a Duphastont :-/ Elhatározta hogy progi-hiány miatt vetéltem el kétszer... bár szültem is már két gyerkőcöt, és az egyik vetélés haematoma miatti erős vérzéstől volt. A másik is ki tudja lehet beteg lett volna szegény, vagy baci vitte el :-( ...
2017. okt. 11. 13:44
 4/9 A kérdező kommentje:
Akkor a mensi meg az első vértől, te azt mondod? :-) Na jól meg lettem kavarva :-) Lehet el se kezdem a D-t, majd csak ha már pozi lesz a teszt..
2017. okt. 11. 13:45
 5/9 anonim ***** válasza:
Szerintem keress egy rendes dokit.
2017. okt. 11. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Követni kellene a peteérést minimum hőmérőzéssel, ovu teszttel. Ha ovu előtt kezded szedni, gátolja a peteérést.

Másik orvos esetleg?

2017. okt. 11. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Azt nem írtam hogy Clostit is írt fel. Gondolom akkor a kettő együtt működik, értem már, mert a closti meg petesejt érlelő. Hát nem tudom, nagyon jó orvos, pl UH-ban ő a legjobb a városban, ezért sem szeretném lecserélni, ilyenekben kicsit tényleg felületes, pl labor nélkül ír fel hüvelykapszulát, kúpot, de úgy tudom legtöbb doki így csinálja :-(
2017. okt. 11. 16:57
 8/9 anonim ***** válasza:
Normálus doko nem ad hormon panel nélkül clostyt meg progit. Closzynál pedig a 8. naptól uhn néz 2 naponta.
2017. okt. 11. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Nekem is azt mondta a doki, hogy 16.napon kezdjem el szedni a Duphastont. Nálam volt hormonvizsgálat, dupla vérvétellel. Valamint nekem is azt mondta, hogy az igazi mensit akkortól számoljam, mikor piros vért látok, a barnázás nem számít bele. Nekem picit alacsony progi szint miatt írta, 24 volt és Ő szerinte 40 felett a normál. Ezt a dokit most kerestem, mert az előző kb vizsgálatok nélkül adott Utrot, a másik azt mondta nem kell semmilyen kivizsgálás, pedig 2X volt missed ab-om. Úgyhogy kerestem egy endokrinológus nődokit, és nyomatékosan kértem, hogy szeretnék vizsgálatot.
2017. okt. 12. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!