Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Szerintetek ezek a terhesség...

Szerintetek ezek a terhesség jeleni, vagy bebeszélem magamnak? :-)

Figyelt kérdés
Először is, nálam szinte mindig 28 napos a ciklus, a 28. nap előtt 3-4, esetleg 5 nappal szokott elkezdődni, hogy enyhén görcsöl a hasam. Közvetlenül a mensi előtti napon pedig eléggé erősen görcsöl, mintha már meglenne, de ilyenkor csak ijesztget és másnap szokott megjönni. A melleim van, hogy megdagadnak a ciklus végére, érzékenyebbek lesznek. Tehát ezek a szokványos tünetek. Most viszont a 14-15. napon éreztem, hogy szúr a hasam, utána nem fájt, nem éreztem semmit. Rá kb egy hétre elkezdett érzékenyebb lenni a mellem, azóta pedig nagyon bedagadt, nagyon érzékeny és borzasztóan eres :D ráadásul a mellbimbók is teljesen elsötétedtek, ami korábban nem volt jellemző. Annyi még, hogy a szokásos mensi előtti görcs most még nem jelentkezett. Szombaton kellene jönnie a nem vártnak :D

2017. okt. 12. 13:35
 1/5 A kérdező kommentje:
Jaj a legfurábbat kihagytam... 3 napja kezdődött. Hol felszökik a hőmérsékletem 37 fokra, hol lemegy, 36-ra, nagyon ingadozik és konkrétan egész nap szakad rólam a víz, mert egyfolytában változik. Ilyet soha korábban nem tapasztaltam, ráadásul ha beteg vagyok, akkor is nagyon ritkán van hőemelkedésem vagy lázam
2017. okt. 12. 13:39
 2/5 anonim ***** válasza:
Van esély! Nekem is ilyen jeleim voltak! De amíg nem késik,ne tesztelj! Szurkolok! 
2017. okt. 12. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
Nekem a beágyazódás környékén volt, hogy egyszer nagyon beleszúrt jobb oldalt a hasamban. Viszont nálam a menstruáció előtti görcsök megvoltak, nem állandóan és viszonylag gyengébbek voltak,mint előtte. Én már az esedékes menstruáció első napján pozitívat teszteltem. Szurkolok!! :)
2017. okt. 12. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Rágörcsölés, egyáltalán nem biztos, hogy terhes vagy, a pms tünetek kicsit minden hónapban másmilyenek, csak most jóbban figyeled magad.
2017. okt. 12. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
A bimbók sötétedése még nem jön ennyire korán, és az sem feltétlenül jó jel, hogy ennyire ingadozik a hőd. Nekem anno fixen 37 körül volt. Mindenesere azért drukkolok, hátha. :)
2017. okt. 13. 07:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!