Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Valaki tud ajánlani orvost a...

Valaki tud ajánlani orvost a budai meddöségi központba? Kit érdemes választani?

Figyelt kérdés
Most készülünk megbeszélésre és azt halottam,hogy van lehetöség dokit választani.Tudtok esetleg véleményt irni,hogy kb mennyi az átlag idö amig megtörténik az elsö lombik(nekünk a férjem eredményei alapján csak a lombikot ajánlották)?
2010. máj. 29. 08:54
 1/4 anonim ***** válasza:

Szia !

Nekünk a saját dokim a Koncz főorvos úrat ajánlotta,de amikor elmentünk az első találkozóra akkor annyian voltak nála,hogy felajánlottak egy másik doki bácsit,akit mi elfogadtunk!Dr Szűcs Zoltán,aki nem volt túl szinpatikus az első találkozás után,de elég fiatal ambíciózus,lelkiismeretes.Aztán a későbbiekben megkedveltem!Nekünk mindent amit csinált hatásos volt,mert második inszemből meglett a fiam!Aamúgy mi először 2006 decemberében mentünk oda,és az első inszemem 2007 júliusában volt.De nekem közben volt egy laporoszkópiás műtétem is.A második inszemem pedik szeptemberben volt ami sikeresen zárult!

2010. jún. 3. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Mi először március 31-én voltunk a BMC-ben és május 25-én kezdődött el a lombik. De mi úgy mentünk oda, hogy nekünk megvolt az én hormonképem, citológiám, átjárhatóságim. Ezek a vizsgálatok voltak ott: vérvétel mindkettőnknek, nekem kenetet vettek + uh, férjemnek 2 spermavizsgálat két hét különbséggel. Volt egy előadás amit kötelező megnézni, ez 2 hetente keddenként van.

A dokim Sriba Eszter. Fiatal, és elég hangulatember. Volt már velem nagyon paraszt, de nagyon kedves is. De sokan dicsérték és azért választottam őt, hátha nincs annyi betege, mint mondjuk Koncznak. Furcsa stílusa van Skribának, meg kell szokni. Az tény, hogy a BMC-ben minden futószalagon megy, szóval azt egyiktől se várd, hogy a lelkeddel törődni fog. Ha eleve így mész oda - én is így mentem - akkor igazából nem fogsz nagyot csalódni egyikben sem.

2010. jún. 3. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Szia!

Mi Zeke József doktorhoz jártunk, nagyon megvoltam vele elégedve , decemberben megcsináltattuk a kötelező vizsgálatokat , februárban indult az első lombik és sikerült is, ikreket várok, most 17 hetes boldog kismami vagyok! :))) Mielőbbi babásodást kívánok neked!

2010. jún. 3. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:

Sziasztok.Tudnátok nekem segíteni,hogy Zeke dr.Úr magánrendelése árban kb.merre mozog?Messziről utazunk és nem tudom,hogy készüljek anyagilag.


Köszönöm

2013. febr. 21. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!