Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Akik erzik az ovulaciot,...

Akik erzik az ovulaciot, milyen erzes?

Figyelt kérdés
Tegnap voltunk egyutt, azota bal oldalon szurkal a petefeszkemnel, es kisugarzik a huvelyem, alhassm iranyaba. Nem folyamatosan, csak idonkent. Ez lehet ovulaciora utalo jel, vagy inkabb felfazas?
2017. okt. 14. 12:20
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Nekem nagyon fáj. Jobban mint a menstruáció. De nem szúró érzés, inkább feszítő. Van hogy fölegyenesedni alig tudok. De ez nem ilyen egyszeri dolog, hanem mindig. Szóval ha te ezt most tapasztalod először, akkor szerintem nem amiatt lesz.
2017. okt. 14. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon fáj, feszül, valoban neha kiegyenesedni sem tudok.
2017. okt. 14. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Utoljara 29 honapja volt menzeszem, mar nem emlekszem, milyen volt, csak remlik, hogy neha bal oldalon ereztem az ovut, de szules utan ez is valtozhat gondolom, ha a menzesz erzekelese is. Meg szoptatok, nem allt vissza a ciklusom, ugyhogy nem tudom, milyen lesz, vagy lenne.
2017. okt. 14. 13:02
 4/5 anonim ***** válasza:
Nekem is elég kellemetlen mindig érzem, sokszor egészen a lábam felé is kisugárzik a fájdalom.
2017. okt. 14. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Tavaly december és idén március között minden egyes hónapba görcsszerű fájdalmaim voltak peteérés körül, nem is igazán tudtam hová tenni. Március elején borzasztó fájdalmak közepette megjött, rá kettő hétre megint begörcsöltem, még a kórházat is megjártam, de nem láttak semmit. Hormongondokra gyanakodtak. A "gondunk" 7 hét múlva érkezik:)
2017. okt. 17. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!