Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ti hogy csinalnatok? Elmeletbe...

Ti hogy csinalnatok? Elmeletben kerdeznek. Ha van mar egy gyermeketek, akit orokbe adtatok, fiatal korotok, es lehetosegeitek hianyaban, de most egy stabil, biztos kapcsolatban teherbe esnetek ti kozolnetek az orokbefogadokkal?

Figyelt kérdés
Termeszetesen a gyermekkel es a szulokkel is van evi egy ket talalkozas. Van kapcsolattartas. A mostani baba tervezett volt?

2017. okt. 15. 21:34
1 2 3
 11/25 A kérdező kommentje:
Megnyomoritasat? :d iszonyat korlatolt lehetsz. Le is zartam. Elj boldogan :)
2017. okt. 16. 10:22
 12/25 anonim ***** válasza:
A gyermek iránti mindenek felett álló, odaadó tiszta anyai szeretetet mióta nevezzük önzőségnek?! Uram atyám melyik bolygón élsz te..? Hol vannak az igaz értékek..?!
2017. okt. 16. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 A kérdező kommentje:
Pontosan arrol beszelek. Szeretem annyira hogy jobbat akarok neki mint amit en kepes lettem volna megadni neki. A semmit. Meg kell elni ezt hogy ertsetek. Ugyse fogjatok :) meddo vita. Nem ezzel kapcsolatban kertem velemnyeket. Hozzatennen ezaltal nem is erdekel amiket itt irosgattok xd
2017. okt. 16. 10:29
 14/25 anonim ***** válasza:
Megértem amit tettél, nem azzal van gondom. A gondom azzal van, hogy azért attól, ami történt, még nem fénylik a glória a fejed körül. Ezt te is tudod..
2017. okt. 16. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 A kérdező kommentje:
Kertem hogy legyen gloria a fejem korul? Nem tudom hogy mibol gondolod ezt. Azt sem tudod hogy en hogyan eltem meg. Innentol kezdve kicsi kis forintot nem adok nem csak a te, de senki mas velemenyere sem ezzel kapcsolatban. En elek vele egyutt. Es a kerdesem nem erre vonatkozott.
2017. okt. 16. 10:41
 16/25 anonim ***** válasza:
6.válaszolóra reagáltam. Igazad van, te élsz vele együtt. És te vetted fel a vita fonalát.
2017. okt. 16. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 A kérdező kommentje:
Ti vagytok azok akik nem a kerdesemre valaszolnak. Hanem megmondo kapitanyt jatszanak. Mult beli dolgokrol. Holott nem ezt kerdeztem.
2017. okt. 16. 11:41
 18/25 anonim ***** válasza:
5-os vagyok. Nem itelem el, amit tettel, de en nem tudnam ezt csinalni. Viszont amiket itt neked es masoknak irogatnak az emberek, gusztustalan. Megtortent, es legalabb tartasz vele kapcsolatot. Card le, amiket itt irogatnak. Minden jot es jo egeszseget nektek!
2017. okt. 16. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 A kérdező kommentje:
Utolso! Koszonom szepen!
2017. okt. 16. 12:05
 20/25 anonim ***** válasza:
80%
Kedves Kérdező! Abban igazad van, hogy neked van igazad abban a kérdésben, hogy jól döntöttél e, helyesen cselekedtél e a múltban. Csak Te tudhatod, hogy mire voltál akkor képes, milyen életet tudtál volna biztosítani a kislánynak és milyet az örökbefogadói, de! A gyerek 7 éves, nem felnőtt, mint Te. Ő ebből az egészből annyit fog megérteni, hogy az anyukája őt odaadta másoknak, hogy jó élete legyen, most pedig lesz egy másik gyereke, akit nem ad oda másoknak. Következő kérdések pöröghetnek majd a fejében, nekem miért nem akart jó életet adni, nem érdemlem meg? Vagy ha nem tudott akkor azért, mert velem nagyon nehéz? Itt mondhatod, hogy más volt a helyzet, de egy gyerekről beszélünk még mindig. Engem nem szeret mégsem? Az új gyerek miért lehet vele, ha én nem? Most már akkor én is vele mehetek e?
2017. okt. 16. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!