Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Teherbe eshettem? (Megszáradt...

Teherbe eshettem? (Megszáradt és már több mint 1 órás. )

Figyelt kérdés
Szóval kivertem a barátomnak aztán ő letörölte de egy óra múlva csak be dugta és ki húzta. (Azért vagyok bizonytalan mert lehet maradt pici a péniszén és ezért)

2017. okt. 17. 09:38
 1/9 A kérdező kommentje:
Óvszer nélkül dugta csak be és húzta ki
2017. okt. 17. 09:39
 2/9 anonim ***** válasza:
83%
Igen, lehetsz!
2017. okt. 17. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Annak ellenére hogy ő letörölte és el telt egy óra vagy több is?
2017. okt. 17. 09:50
 4/9 A kérdező kommentje:
Meg szerintem már rég megszáradt
2017. okt. 17. 10:03
 5/9 anonim ***** válasza:
88%

Egyszer és mindenkorra jegyezd meg: Ha óvszer nélkül közösülsz, akkor terhes lehetsz. Pont.

Kell az óvszer, és akkor nincs itt aggódás, találgatás,lottózás- ez nem szerencsejáték

2017. okt. 17. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
88%

Ha védekezés nélkül bedugja, akkor kerülhet beléd élő spermium az előváladékból is, mindegy mi történt előtte.

Így teherbe lehet esni.

2017. okt. 17. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
77%
Attól nem lehetsz terhes, ami már egy órája rászáradt, de utána ha csak kicsit is bedugta, attól igen, az előváladékban is lehetnek spermiukok. Amugy annak mi ertelme van? Hogy előbb kivered, aztán csak kicsit bedugja? Miért nem húz gumit vagy szedsz gyógyszert és szexeltek rendesen?
2017. okt. 17. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
33%
Igen, mindenkinek igaza van, DE baromi kicsi az esélye, hogy így teherbe ess, szóval parázni nem kell. Ha mindig gumit használtok, akkor nem kell ezen kattognod, hogy hova ment sperma, meg hova nem.
2017. okt. 17. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Igen. Attól, még a hugycsőben símán maradhatott élő spermium.
2017. okt. 17. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!