Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 72 órás tabletta még hathat?...

72 órás tabletta még hathat? Ugye nincs sok esélye?

Figyelt kérdés
20-án, 19 óra körül történt egy kis baj. Nem szeretkeztünk, de a pettngtől a barátom elment. Később, kb. 10 perc múlva orálisan kényeztettem megint, 1-2 percig, ekkor már nem ment el. Ezután ahogy Feküdtünk, a hüvelyem mellé ért a szerszáma, nem tudom hozzáért e, ha minden igaz nem volt rajta semmi nyálon kívül, de nagyon félek, mi van ha a nyálban volt ondó, mivel gondolom a húgycsőben volt és az felúszott bennem, vagy ki tudja. Azért aggódok ennyire, mert akárhogy számolom, mostanában van peteérésem. Mivel még nem kellett alkalmaznom esemény utáni tablettát ez csak 21-én este jutott eszembe egy egész átidegeskedett nap után. Ma, 22-én megpróbálok még délelőtt beszerezni. Ha minden igaz, az úgy még 38-39-40 óra. Nem tudom eleve mennyi esélye van a terhességemnek, bár ahogy belegondolok, nem sok, de mi van ha megtörtént a baj? A tabletta még segíthet? És utána hogy lesz a menstruációm? Most viszonylag rendszeres, 26-28 napos.

2017. aug. 22. 02:47
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem került a pénisz a hüvelyedbe, akkor felesleges az esemény utáni. Az a minimális mennyiség, ami esetleg a péniszen volt nem fog felúszni a hüvelybemenet mellől. Nincs esély terhességre a leírtak alapján.
2017. aug. 22. 03:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszod. De egyszerűen depressziós vagyok, pont egy kamaszkori terhesség nem hiányzok most. Nagyon félek, aludni sem tudok, azért írogatom most ki a kérdésemet.
2017. aug. 22. 03:06
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Nyugodj meg, a nyál egyébként is rontja a spermiumok életképességét.

Hidd el ennyire nem könnyű teherbe esni.

2017. aug. 22. 03:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Na jó, ez most kicsit megnyugtatott. Attól bemegyek délelőtt, megkérdezem mi legye. De így, hogy nagyon termékeny voltam/vagy sem? Egyébként nem tette belém, soha nem lennék olyan felelőtlen, nagyon max. a bejárathoz ért, nem nagyon emlékszem.
2017. aug. 22. 03:35
 5/5 anonim ***** válasza:
Úgy se ha nagyon termékeny voltál.
2017. aug. 22. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!