Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ha a 15. dpo-n negatív a...

Ha a 15. dpo-n negatív a teszt, akkor tuti nem sikeres ez a hónap?

Figyelt kérdés
Ha nagyon-nagyon akarom, akkor látok egy halovány 2. csíkot, de szerintem már csak odaképzelem..
2017. okt. 18. 06:46
 1/8 anonim ***** válasza:
Nem tudsz esetleg képet feltenni?
2017. okt. 18. 07:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
55%
Ha tutira tudod az ovud, akkor már nem sok esély van! :/ Ha csúszhatott az ovu, akkor még van esélye.
2017. okt. 18. 07:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Ja igen, ha tudsz tegyél képet!!
2017. okt. 18. 07:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Kidobtam azóta, mert csináltam egy másikat is (facelle), és csont negatív :(

Valószínűleg az elsőn száradási csíkot láttam (x-epil).


Majd a következő hónapban hátha összejön (az első kislányom is novemberben fogant :) )

2017. okt. 18. 07:11
 5/8 A kérdező kommentje:
Ja, annyit még hozzáteszek, hogy szinte biztos voltam benne, hogy sikerült, mert fáj a mellem (nem szokott), illetve a petefészkem is nagyon szurkál. Mensi még sehol egyelőre.
2017. okt. 18. 07:25
 6/8 anonim ***** válasza:

Ezek a tunetek semmit nem jelentenek, hiszen premens tunetek is pont ezek szoktak lenni, hol erosen, hol gyengen, hol vannak, hol nincsenek.

Es igen, attol fugg, mikor volt peteeresed. De gyanusabb hogy megjon inkabb, ugyanis: ha a tunetek baba miatt lennenek es nem mensi miatt, az azt jelentene hogy mar van hcg benned azaz pozi lett volna a teszt.

2017. okt. 18. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Persze, de nekem soha nem szokott szurkálni a petefészkem, utoljára ilyet öt éve éreztem, a kislányom fogantatása után. Előtte sem volt sosem hasszurka. Ezek után nyilván megtéveszt az, hogy megint ilyen tünetem van.

Dehát a teszt nem hazudik, ez most valószínűleg tényleg nem jött össze.

2017. okt. 18. 09:17
 8/8 anonim ***** válasza:
Nem reményt szeretnék kelteni, csam gondoltam leírom, hogy nekem nemvárt után 4 nappal lett hihetetlen halvány a tesztem, viszont nem tudom, hogy peteérésem mikor volt.
2017. okt. 18. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!