Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ez lehet terhesség előjele?

Ez lehet terhesség előjele?

Figyelt kérdés
Kb egy éve van pm alulműködésem,pcos es inzulinrezisztencia.Mi dre kapom a kezelést(euthyrox 1éve, metformin2hónapja) ciklusom 28-30 napos most vagyok a 37.napon,néha szurkal a petefeszkem,es faj a derekam eleg rendesen.A nem vart napjan jott valami barnas nyàk,azt hittem meg fog jönni,olyan volt mint amikor kezd megjonni...de aztan semmi...ez kb egy hete volt...azota semmi neha van vmi vizesebb nyalkas folyasom..holnap keszulok tesztelni.szerintetek??

2017. okt. 20. 12:08
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Mindenkeppen tesztelj!!! Nekem is derekfajas jelezte. Teszt
2017. okt. 20. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Kedves kérdező, mi lett az eredmény?elég rég volt,de most nekem is hasonló tüneteim vannak ,ugyanilyen diagnózissal.
2018. máj. 2. 08:23
 3/5 A kérdező kommentje:
Teneg reg volt...ez az en kerdesem:))))))))
2018. máj. 2. 08:24
 4/5 anonim ***** válasza:
Nee xd
2018. máj. 2. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Na es mi lett?? Xd illik a kerdesre valaszolni :D
2018. máj. 2. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!