Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Miért nem tud a test olyan...

Miért nem tud a test olyan tüneteket produkálni, amiről egyértelműen kiderülne, hogy a nő terhes? Holnap nem kéne megjönnie és egy kicsit tartok attól, hogy mégsem lesz baba, pedig a tünetek arra utaltak.

Figyelt kérdés
2008. okt. 22. 12:51
 1/7 anonim ***** válasza:

Mert ilyen a szervezet :) és minden egyed szervezete is más. Sokmindent nem mutat elsőre, gondoljunk pl a hív vírus bejutására. Sokszor évek múltán derül ki, hogy megfertözödött vele a beteg...

Ki fog derülni, hogy hamarosan babád lesz, drukkolok!!

2008. okt. 22. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Èn is holnapra nem várom... :-) Milyen tüneteid vannak? Van valami nem megszokott?
2008. okt. 22. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Hogy bírjátok ki, hogy nem teszteltek mensi előtt 1-2nappal érzékenyebb teszttel?? Én már most tűkön ülök a vasárnap miatt.......nem tudok várni........ :D
2008. okt. 22. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Hogyan bírom ki? Sehogy.. Teszteltem egyet hétfőn mert már hétvégén elég furcsa tüneteket produkáltam, de negatív lett.. aztán persze mindenki azt mondta hogy korán teszteltem. Most már nem merek tesztelni.. majd talán 1 hét késés után.
2008. okt. 22. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Én is holnapra nem várom. Bár nekem már fáj a pocim, meg talán barnázok is, szóval, nekem tutira megjön. :( De nektek szorítok.
2008. okt. 22. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Enyhén szurkál a hasam, fáradékony vagyok, egy-két csepp fehér váladék és mindjárt megjön érzésem van.

Köszönöm és szorítok nektek is!

2008. okt. 22. 16:26
 7/7 anonim ***** válasza:
Hello. En voltam a 3. hozzaszolo, aki kerdezte ,hogy birjatok ki hogy nem teszteltek mensi elott. Na en nem birtam varni vasarnapig es tegnap este ,tehat csutortokon teszteltem, tehat NEM reggeli pisibol es megis ket csikos lett akcio utan csupan 12nappal. A mensinek csak vasarnap (okt. 26.) nem kellene megjonnie. :D :D :D Szurkolok, hogy ti is zebrasat teszteljetek. :D
2008. okt. 24. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!