Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Jangee Fog. Gatlo, megvonasos...

Jangee Fog. Gatlo, megvonasos verzes 4nap eleg hogy tavozni tudjon?

Figyelt kérdés
Elso level fogamzasgatlo utan, (jangee) megvonasos verzes 4ik napjan kezdtem el szedni a masodik level fogamzasgatlot. Mert igy jott ki a 8ik nap. Mar 4ik napon eleg keves de meg volt barnas folyasom. Igy az egesz honapot vegig fogom barnazni? Mert nem a 7napos szunet 2ik napjan jott meg hogy legyen ideje tavozni, hanem 4ik napon jott meg. Es meg annyi hogy 15szem tabi utan egyutt voltam baratommal de igy hogy megjott nemlehetek terhes ugye? Koszonom a valaszokat.

2017. okt. 23. 15:45
 1/3 anonim ***** válasza:

Teljesen jól csináltad, megtartottad a 7 nap szünetet.

Ugyan én mást szedtem de nekem mindig a szünet közepén jött meg és az első új tablettás napon még barnáztam.

2017. okt. 23. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Szia. Egyetértek az előttem íróval. Én több évig szedtem a jangeet.

Nálam sokszor az 5-6.napon jött meg és amikor kezdtem a következő levelet még 1-2napig gyengén meg volt vagy barnáztam.ne aggódj nem lehetsz így terhes.

2017. okt. 23. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Nekem is így volt, átlógott a vérzés pár napja az új levél elejére. Semmi baj ezzel.
2017. okt. 23. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!