Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Bevállalnátok egy második...

Bevállalnátok egy második gyermeket 35 évesen egy másik apától?

Figyelt kérdés

3 éve váltam el, van egy 8 éves kisfiam. Két éve ismertem meg a jelenlegi párom, aki 5 évvel fiatalabb nálam. Nála jobb társat nem is kérhettem volna a sorstól. Nagyon odaadó és családcentrikus, sajátjaként szereti a fiamat. Neki még nincs gyermeke és nagyon szeretne, viszont én tele vagyok félelemmel. A fiam már nagy és önálló. Nehéz terhességem volt vele, hányás szinte végig, cukorbetegség, stb. Segítségem akkoriban nem volt, a szüleim messze laktak.

Most a párom szülei és családja a városban lakik, mindenki nagyon kedves velem és jó a kapcsolat, igazi család.

Félek az újabb terhességtől, a szüléstől, a komplikációtól, az anyagi terhektől.

Ti is aggódtatok a második terhességnél?



#gyerek #félelem #félelem a szüléstől
2017. okt. 25. 13:36
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
80%
Mindegyiknél aggódtAM :)
2017. okt. 25. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
4%
Én nem. Két okból. Egyrészt én nem szeretnék több férfitól gyereket, másrészt nem vállalnék 2 éves kapcsolatba gyereket. Viszont elengedném őt, helyesebben össze sem jöttem volna vele. De ez én vagyok.
2017. okt. 25. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
51%
Ha vágysz a gyermekre, akkor ne engedd, hogy a félelmeid visszatartsanak. Ha csak az ő kedvéért vállalnád, akkor még adj időt magadnak. 37 az új 35! Azaz ettől kezdve romlanak jelentősen az esélyeid, szóval még ráérsz átgondolni.
2017. okt. 25. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
85%

Hasonló helyzetben én simán bevállaltam a közös babát. Nem bántam meg, minden percét élvezem, hogy vannak nekem. :)

Az se érdekel, ha egyszer elválunk. El tudom a gyereket tartani. Ez a kis majom pedig rengeteg örömöt hoz az életembe.

2017. okt. 25. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
49%
Bár én nem 35 voltam hanem 23,de akkor a lányom 2,5éves volt mikor megismertem valakit,2év múlva lagzi,akkor már terhesen,ennek 11éve.Idén augusztusban született meg a fiunk,34éves vagyok :) ha anyagi gondjaitok vannak akkor ne tervezzetek babát szerintem.Aggodni biztosan fogsz a 6-ik terhességnél is :) a szüléstől is fogsz félni mert nem tudod mi vár rád,minden terhesség és szülés más.
2017. okt. 25. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:
Anyagi gondjaink nincsenek, de két gyerek többe kerül, mint egy és mindkettőnek szeretném megadni a legtöbbet.De gondolom ez így természetes. A havi jövedelmünk kettőnknek bőven az átlag felett van.
2017. okt. 25. 14:18
 7/16 anonim ***** válasza:
78%
bevallom őszintén amikor csak a főkérdést láttam azt gondoltam hogy nem szerencsés, de elolvasva az egész sztorit én bevállalnám :) szerintem egyébként szinte mindenki aggódik
2017. okt. 25. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
75%
Ebben a felallasban igen! Hajra!:)
2017. okt. 25. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
82%

5ös vagyok

Ha anyagilag rendben vagytok akkor ne várj :) sok sikert nektek !!!

2017. okt. 25. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm a válaszokat. :)
2017. okt. 25. 15:09
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!