Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Bevállalnátok egy második...

Bevállalnátok egy második gyermeket 35 évesen egy másik apától?

Figyelt kérdés

3 éve váltam el, van egy 8 éves kisfiam. Két éve ismertem meg a jelenlegi párom, aki 5 évvel fiatalabb nálam. Nála jobb társat nem is kérhettem volna a sorstól. Nagyon odaadó és családcentrikus, sajátjaként szereti a fiamat. Neki még nincs gyermeke és nagyon szeretne, viszont én tele vagyok félelemmel. A fiam már nagy és önálló. Nehéz terhességem volt vele, hányás szinte végig, cukorbetegség, stb. Segítségem akkoriban nem volt, a szüleim messze laktak.

Most a párom szülei és családja a városban lakik, mindenki nagyon kedves velem és jó a kapcsolat, igazi család.

Félek az újabb terhességtől, a szüléstől, a komplikációtól, az anyagi terhektől.

Ti is aggódtatok a második terhességnél?



#gyerek #félelem #félelem a szüléstől
2017. okt. 25. 13:36
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
80%
Hasolno helyzetben vagyok es rajta vagyunk a kozos baba osszehozasan! Mar latom a fiammal hogyan apaskodik es jobbat nem is kivanhatnek :) Sok sikert!
2017. okt. 25. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
87%

Én hasonlóan vagyok a világon. Anyukám elvált, majd mikor a bátyám 8 éves volt megismerkedett apuval. 3 év múlva születtem én. Immár 30 éve vannak együtt, pedig apukám 10 évvel fiatalabb anyukámnál.

A bátyámat pedig apukám úgy szereti mintha saját fia lenne, én pedig nem is értem mit jelent, hogy nem édestestvér.


Ha mindketten szeretnétek és anyagilag megengedhetitek én bevállalnám a helyedben.

2017. okt. 25. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
84%
Annyi lemaradt, hogy 38 évesen szült anyukám.
2017. okt. 25. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
87%

Három gyerekkel lettem özvegy 31 évesen. 5 évvel később ismertem meg a második férjem, abban az évben született a fiunk amikor a 40-et töltöttem. Nekem is volt minden a 3 naggyal: cukor, hányás, vérzés, kinyílt méhszáj, császár, koraszülés.... A negyedik volt a diadalmenet. Szinte észre sem vettem, hogy terhes vagyok, tökéletes szülés volt.


Bennem volt a félsz, őszintén szólva szülés után sem múlt el. Főleg attól féltem, hogy megint egyedül maradok, mi lesz akkor a gyerekekkel. A nagyok is megszerették a férjem, nehéz voltaz "idilli" helyzetet megbolygatni egy ilyen hatalmas változással. De megérte. Már 8 éves, minden rendben a házasságunkkal. A férjemnek ő az egyetlen vér szerinti gyereke, örülök hogy megajándékozhattam vele.


Ha vágysz gyerekre, akkor hajrá :-)

2017. okt. 25. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
62%
Ha ennyire szereted és ilyen jó ember elmondásod szerint,akkor ne foszd meg őt ettől.Én megajándékoznám egy közös gyermekkel.És ha jól olvasom minden adott hozzá:anyagiak,biztos,támogató családi háttér.Nagyon sok boldogságot kívánok! :)
2017. okt. 26. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
Na? Lett baba? :)
2019. jan. 22. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!