Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Azoktól kérdeznék, akik...

Azoktól kérdeznék, akik közvetlenül menstruáció után estek teherbe. A soron következő ovuláció elmaradt, illetve, akinek fájni szokott olyankor a melle, az is elmaradt?

Figyelt kérdés

#terhesség #teherbeesés menstruáció után #mellfájdalom kimaradása
2017. okt. 26. 01:04
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Ezt nem értem, csak akkor lehetséges a teherbe esés, ha van ovuláció. Ovu előtt pár nappal, ovu napján és esetleg ovu utáni nap történt szexből lehet teherbe esni.

Akik közvetlen mensi után esnek teherbe, azoknál akkor van ovu.

2017. okt. 26. 04:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

A soron következő ovuláció közvetlenül menstruáció után volt, mellfájás nem szokott lenni.

Az utalt az időpontra, hogy már a nemvárt előtt szép erős pozitív volt a teszt. Aztán a nőgyógyász által mért méretek alapján lett biztos, hogy akkor fogant.

2017. okt. 26. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Nekem is menstruáció előtt már nagyon erős pozitív teszt volt . Én is közvetlenül menstruáció után estém teherbe mindhárom gyerekkel 😊
2017. okt. 26. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

Tudom, hogy mikor lehet teherbeesni.. :)

Használok ovu tesztet, és a 10-12. napon szoktam ovulálni, amit olyankor már mellfájdalom kísér.. Ide kapcsolódó a kérdésem is... Nem volt ovulációm és nem fáj a mellem, már a 18. napon tartok... Ez lehet terhesség vagy valami baj van esetleg?

2017. okt. 26. 12:33
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Közvetlenül 3 nappal menzesz után szeretkeztünk rá 4 napra volt egy vérfoltom...amúgy mindig tudom mikor van ovum... hát szerintem semmi ovu tünetem nem volt (ovu tüneteim: petefészek szurkálás, és folyás) még a hőm is normális volt, amikor történt a dolog.... jóval nem várt előtt teszteltem pozitívat... és nekem inkább már elég korán nem várt előtt (ezért is csináltam tesztet) jelentkeztek egyébb tüneteim - amik nem szoktak menzi előtt jelentkezni - néha hányingerem volt- és rázott a hideg- majd lázas lettem 1 napra (úgy hogy semmi bajom sem volt) mellfájdalom csak menzesz kimaradása előtt kezdődött-mint amikor megjön érzés van... utána volt érzékeny továbbra is...
2017. okt. 26. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
32%

Gondolom, hogy igen hiszen akkor mar volt ovud mensi utan.

Ismerek ilyen csajt aki eskuszik h mensi utao napjan lett terhes meg itt is irjak de vhogy en nem hiszek benne.

De ha a 18. Napon vagy csinalj tesztet. Vagy ez nem a dpo? Hanem a ciklus 18. napja?

2017. okt. 26. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Konkréten mematieaciom 4.napjan esten teherbe a 2. gyerekemmel .Utána meg 2 napog véreztem. És igen ez millió százalék
2017. okt. 26. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
A ciklus 18. Napja.. Csináltam tesztet, de negatív lett.. Hát, igazából nem tudom mi tévő legyek... De ha lett volna ovu, hogy hogy nem fájt a mellem? Vagy én hittem eddig rosszul, hogy az ovu miatt van mellfájdalom?. :D Mert az a menstruáció miatt fájdult meg? És akkor most miért nem fáj, lehet baba miatt?
2017. okt. 26. 15:19
 9/9 anonim ***** válasza:
Kérdező. Babás vagy?
2017. dec. 18. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!