Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lehetséges, hogy Closti...

Lehetséges, hogy Closti mellett 23. napon legyen peteérés? Várom a tapasztalatokat. Pco-s vagyok.

Figyelt kérdés
vagy mi volt ez? 21 nap a hőm 36.4, majd 2 napra rá 4 napig 37.1volt, és ma 36.8. ezek szerint ha az is volt ismét sírhatok a sikertelenség miatt, mert lement a hőm? sikerült már valakinek 3 hónapon belül csak closti segítségével pcosan teherbe esni?
2008. okt. 22. 14:51
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
nekem a 16 napon volt peteérésem clostival napi 1 szemmel. most meg még peteérésem sem lett 1 szemtől. nemtudom lehetséges de amikor megjön és késöbbjön meg akkor bisztos 23 án volt peteérésed. én is abban bizok hogy sikerül 3 honapon belül. mert énmár a 2 clostis honapnál járok
2008. okt. 22. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 A kérdező kommentje:
te is pcos vagy?és hogy bírod feldolgozni a csalódásokat?
2008. okt. 22. 14:59
 3/19 anonim ***** válasza:
én nemvagyok pcos,de nekem először a prolaktin szintem volt magas ,az már rendbejött. aztán most kiderült mégsincs peteérésem és a méhnyálkám sem jo mert vékony is és formátlan is. most 5 szem gyogyszer szedek naponta utánna megjön megint closti.IGAZÁBOL NEMTUDOM FELDOLGOZNI A CSALODÁSOKAT ÉS NEMIS FOGOM MIG TERHES NEM LESZEK.TUDOM MILYEN ROSSZ ÉRZÉS MERT MI MÁR 2 ÉVE PROBÁLKOZUNK. SZOVAL NAGYON SZAR ÉRZÉS AZ BISZOR FOLEG MIKOR DOKIHOZ MEGYEK TELI VAN KISMAMÁVAL ÉS ŐK ALIG VÁRJÁK HOGY BEMENJENEK A DOKIHOZ HOGY LÁSSÁK A BABÁTJUKAT,énmeg UGYFÉLEK BEMENNI HOGY UGYAN MIROSSZAT FOG MOST KÖZÖLNI. TIMIOTA PROBÁLKOZTOK?
2008. okt. 22. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
Ahogy a hődet leírtad lehetett peteérés (vezetned kell a reggeli hőd?). Én is clostit szedek az első hónapon vagyok túl. Volt egy állítólagos peteérésem a ciklus 18. napján, de még nem jött meg. Szombaton kellett volna megjönnie. Annyit tudok mondani hogy várt meg a menzid vagy jön vagy nem. Többet nem tudok. Mikorra nem várod?
2008. okt. 22. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:

UTOLSO VÁLASZOLO!

NEKED EZ HANYADIK NAPOD?

2008. okt. 22. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 A kérdező kommentje:
ma vagyok a 27. napon. de félek én is az újabb csalódástól, mert mindig csak gyógyszerrel tud megjönni a menszim. késés, teszt, gyógyszer closti. fél éve próbálkozunk.
2008. okt. 22. 15:41
 7/19 A kérdező kommentje:
ja, egyébként én is félek az orvoshoz menni, mert csak boldog kismamákat látok, én meg csak állandóan sírok.
2008. okt. 22. 15:42
 8/19 A kérdező kommentje:
vezetem a hőmet, és volt. átlag 36.5 szokott lenni, de volt egy nap mikor 36.2 re ment és utána 1 nap 36.8. ez középtájon volt.
2008. okt. 22. 15:44
 9/19 anonim ***** válasza:
Szia! Én nem vagyok PCO-s,de Clostit szedek,ma kezdtem a 3.hónapot. Engem 9.napon néztek uh.on,és utána a 12.napon,akkor volt ovulációm,amit tojásszerű cervixnyák is kísért.19.napon néztek progeszteront,ami 36 feletti volt és azt jelentette,hogy volt érett tüsző.Te a Closti alatt nem kellett,hogy járj ellenőrzésekre? Mert ezáltal könnyebben nyomonkövethető,hogy mikor van PÉ..Sajnos még nem jött össze ennek ellenére nálunk a baba,ráadásul semmit nem találtak,hogy miért:( és mégsem..Most új hónap,új remények,nagyon vágyunk már egy babára! De persze vannak pozitív tapasztalatok is,az egyik b.nőm a 2.után lett babás,egy másik pedig 5 hónap után! Én hiszem,hogy sikerülni fog,kitartást Neked is!!! Szorítok!
2008. okt. 22. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 A kérdező kommentje:
utolsó előtti válaszoló, néztél már tesztet?
2008. okt. 22. 15:46
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!