Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lehetséges, hogy Closti...

Lehetséges, hogy Closti mellett 23. napon legyen peteérés? Várom a tapasztalatokat. Pco-s vagyok.

Figyelt kérdés
vagy mi volt ez? 21 nap a hőm 36.4, majd 2 napra rá 4 napig 37.1volt, és ma 36.8. ezek szerint ha az is volt ismét sírhatok a sikertelenség miatt, mert lement a hőm? sikerült már valakinek 3 hónapon belül csak closti segítségével pcosan teherbe esni?
2008. okt. 22. 14:51
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
Most vagyok a 36. ciklusnapnál. Tehát ha a 18. naphoz nézem akkor kb. a 32. ciklusnapon kellett volna megjönnie. 4 napja késik.
2008. okt. 22. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 A kérdező kommentje:
sajna nem követtek sose uh-on. szerintem a orvosom nem fektetett nagy reményeket hozzám, mert azt mondta ebből úgy is műtét lesz.
2008. okt. 22. 15:47
 13/19 A kérdező kommentje:
tesztet nem néztél? és meddig vársz, ha nem jön meg hogy megindítsák?vagy neked megjön mindig?
2008. okt. 22. 15:48
 14/19 anonim ***** válasza:
Szia! Tudom,nehéz,én átérzem,mert mindig reménykedünk,most összejött,és mikor szembesülünk mégsem...:(és még az okát sem tudják miért..a vizsgálatok mind negatívok lettek. Viszont az én orvosom hisz bennem,és nagyon bíztat,sose hagyja,hogy csüggedjünk,most decemberig próbálkozunk,ha nem jön össze,akkor inszemináció következik. Fel a fejjel,amint írtam,nekem két PCO-s b.nőmnek is sikerült a baba,de tényleg lehet abban valami,hogy nem szabad görcsösen rá gondolni,nekem is ezt mondogatják mindketten. Kitartás!!!
2008. okt. 22. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 A kérdező kommentje:
nehéz nem görcsölni rajta, mert a szívem szakad meg és tudom, hogy sokan vannak még rajtam kívül. decemberig kaptam haladékot, és ha nem jön össze a baba, akkor megműtenek de az is csak ideiglenes megoldás lesz. köszi azért a biztatást, és szorítok én is mindenkinek, hogy végre anyák lehessünk mi is!!!
2008. okt. 22. 15:56
 16/19 anonim ***** válasza:

Az első válaszoló vagyok a második oldalról :)

Hétfőn csináltam tesztet ami negatív lett. Én is vezetem a hőmet

Itt van ha meg akarod nézni

[link]

Jövőhét kedden megyek a dokihoz és nekem is csak gyógyszer hatására van menzi.

PCOsnak nem lehetetlen teherbe esni csak egy kicsit több idő kell, úgyhogy ne keseredj. Mi már 1.5 éve várunk a babókánkra.

2008. okt. 22. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
Sziasztok,én is PCOS- es vagyok,Clostit szedtem,és szombaton erős pozitívat teszteltem.Ez volt a második kúrám,én még Prednisolont is szedtem mellé mert "tisztán" nem volt peteérés.Azt nem értem,hogy miért nem adnak nektek tüszőrepesztő injekciót,így nem kell rajta vacillálni,hogy mikor van peteérés,egyértelmű az időpontja.
2008. okt. 22. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:

Szia.Mi 3évi sikertelen próbálkozás után,döntöttünk úgy,hogy elég,elmentem orvoshoz,kiderült pco.Kaptam rá gyógyszert 3hó múlva kontroll,semmi,gyogyó tovább,vissza 3hó múlva,akkor azt mondta a doki ha akkor sem lesz semmi kapok Clostit.Visszamentem mert a betaloc nem segített.Felírta a clostit,5nap napi 1szem. És szinte alig akartam elhinni,hogy az első hónap után nem jött meg,2napra rá teszteltem pozitívat:) Nagy volt az öröm alig akartuk elhinni:)Sikerült:) Tehát nekem bejött a closti,kívánom,hogy neked is mihamarabb sikerüljön :)

Minden jót,38hetes kismama

2008. okt. 22. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 A kérdező kommentje:
aranyosak vagytok hogy ennyien reagáltatok, jó amikor az ember sorstárssal tud beszélni, és a legjobb, amikor poitív dolgot mesél valaki. gratula neked kismami, és sok sikert mindenkinek, és köszi mégegyszer
2008. okt. 22. 19:32
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!